bon podarunkowy pakiety rehabilitacyjne

Niemal 85% Polaków przyznaje, że mieli w ostatnim czasie problemy z bólem kręgosłupa. Siedmiu na dziesięciu badanych cierpi na przewlekły ból, ale połowa bagatelizuje problem i nie podejmuje żadnego leczenia – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Carolina Medical Center. 

Przyczyni się do tego brak regularnych ćwiczeń i siedzący tryb życia. Tymczasem jak podkreślają specjaliści z upływem lat powinniśmy coraz bardziej dbać o kręgosłup, stawy i kończyny, bowiem od ich sprawności zależy komfort naszego życia. Profilaktyka i łagodzenie dolegliwości ze strony układu ruchu to główny cel PAKIETÓW REHABILITACYJNYCH przygotowanych w NZOZ Twój Lekarz.

Właściwie dobrane zabiegi fizjoterapeutyczne wspomagają walkę z chorobami, skutkami urazów i bólem. Pomagają w powrocie do pełnej sprawności ruchowej oraz jej utrzymaniu. Nasi lekarze, fizjoterapeuci i masażyści zajmują się pacjentami zarówno po endoprotezowaniu, jak i po innych operacjach stawów biodrowych i kolanowych. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i dostosowanie metod rehabilitacji do stanu zdrowia, z uwzględnieniem chorób współistniejących.

PAKIET OPTIMUM

SERIA ZABIEGÓW FIZYKOTERAPUETYCZNYCH – 5 DNI 

W pakiecie:

  • Indywidualne dobranie serii zabiegów przez fizjoterapeutę
  • 3 zabiegi fizykoterapeutyczne każdego dnia 

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI ZABIEGÓW! 

Czas realizacji: 6 miesięcy od daty zakupu 

CENA PROMOCYJNA – 360 PLN

PAKIET PREMIUM

SERIA ZABIEGÓW FIZYKOTERAPUETYCZNYCH I MASAŻU LECZNICZCZEGO – 5 DNI 

W pakiecie:

  • Indywidualne dobranie serii zabiegów przez fizjoterapeutę
  • 3 zabiegi fizjoterapeutyczne każdego dnia, w tym MASAŻ CZĘŚCIOWY KLASYCZNY LUB INDYWIDUALNA TERAPIA MANUALNA

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI ZABIEGÓW!

Czas realizacji pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu 

Podczas ostatniej serii zabiegów możliwość wykonania dodatkowo zabiegu TAPINGU (ustalone wcześniej z fizjoterapeutą) z 15 % zniżką 

CENA PROMOCYJNA – 500 PLN

PAKIETY W FORMIE BONÓW PODARUNKOWYCH DOSTĘPNE SĄ W PRACOWNI REHABILITACJI NZOZ TWÓJ LEKARZ ORAZ W PUNKTACH REJESTRACJI POSZCZEGÓLNYCH PLACÓWEK SIECI. 

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO NOWEJ PORADNI DIABETOLOGICZNEJ!

Cukrzyca jest według ekspertów największą niezakaźną pandemią w historii ludzkości. Na całym świecie cierpi na tę chorobę około 400 milionów ludzi. Zapobieganie cukrzycy i jej groźnym skutkom jest jednym z priorytetów w działalności NZOZ Twój Lekarz.

GDZIE DO LEKARZA W ŚWIĘTA I NOWY ROK?

Gdzie udać się w święta i Nowy Rok, gdy potrzebujemy porady medycznej? Pomoc w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczą placówki Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Można także skorzystać z Teleplatformy Pierwszego Kontaktu NFZ.