Skierowania do lekarzy specjalistów

Uprzejmie informujemy, że od stycznia 2015 r. pacjenci umawiający się do lekarzy specjalistówy zobowiązani są dostarczyć oryginał skierowania do przychodni w ciągu 14 dni od czasu rejestracji. Niedostarczenie skierowania będzie skutkowało anulowaniem terminu wizyty.

25.02.2026 | Czy to zaćma?

W tym odcinku podcastu CO NA TO TWÓJ LEKARZ Dariusz Litera rozmawia z okulistą dr. Sebastianem Florynem o objawach zaćmy, jej przyczynach, możliwościach leczenia oraz o tym, czego pacjent może spodziewać się po operacji usunięcia zmętniałej soczewki.

18.02.2026 | Zespół suchego oka.

W rozmowie z dr. Sebastianem Florynem, specjalistą okulistyki, poruszamy kwestie przyczyn, objawów, błędów popełnianych przez pacjentów oraz skutecznych metod leczenia. Ekspert wyjaśnia, dlaczego samo stosowanie przypadkowych kropli nie zawsze przynosi efekt oraz kiedy nie warto zwlekać z wizytą u lekarza.