Ze względu na duże zainteresowanie poradami medycznymi w weekendy NZOZ Twój Lekarz uruchamia tę usługę w kolejnej placówce. W każdą sobotę od 9:00 do 15:00 otwarta jest wrocławska przychodnia przy ulicy Zwycięskiej 41. Sobotni dyżur w godzinach 9:00 - 12:00 pełni natomiast przychodnia przy ulicy Buforowej 69 na wrocławskim Jagodnie.

W obu placówkach w soboty przyjmują lekarze pierwszego kontaktu. Z wizyt mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Sobotnie konsultacje są odpłatne. Wizyta kosztuje 230 złotych. Pacjenci zadeklarowani do placówek NZOZ Twój Lekarz korzystają ze specjalnej zniżki i płacą 180 złotych. Na sobotnie wizyty można rejestrować się telefonicznie pod numerem 71 311 12 36.

 
 
 

 

PROFILAKTYKA CHORÓB ODKLESZCZOWYCH

Przed nami kolejna odsłona Programu Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na lata 2023 – 2025 dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego. Choroby przenoszone przez kleszcze, takie jak borelioza, stają się coraz większym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Odpowiedzią na rosnące ryzyko jest program zainicjowany i sfinansowany przez Starostwo Powiatowe.

WKŁADKI ODCIĄŻAJĄCE PWO - PRAWDZIWA ULGA DLA BOLĄCYCH STÓP

Zmagasz się z bólem stóp, dyskomfortem podczas chodzenia albo innymi dolegliwościami ograniczającymi codzienne aktywności? Jeśli tak, rozwiązaniem mogą być profesjonalne wkładki (PWO), dostosowane indywidualnie przez specjalistę fizjoterapii. To ulga dla stóp i droga do zdecydowanej poprawy jakości życia.