Ze względu na duże zainteresowanie poradami medycznymi w weekendy NZOZ Twój Lekarz uruchamia tę usługę w kolejnej placówce. W każdą sobotę od 9:00 do 15:00 otwarta jest wrocławska przychodnia przy ulicy Zwycięskiej 41. Sobotni dyżur w godzinach 9:00 - 12:00 pełni natomiast przychodnia przy ulicy Buforowej 69 na wrocławskim Jagodnie.

W obu placówkach w soboty przyjmują lekarze pierwszego kontaktu. Z wizyt mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Sobotnie konsultacje są odpłatne. Wizyta kosztuje 210 złotych. Pacjenci zadeklarowani do placówek NZOZ Twój Lekarz korzystają ze specjalnej zniżki i płacą 160 złotych. Na sobotnie wizyty można rejestrować się telefonicznie pod numerem 71 311 12 36.

 
 
 

 

ZDROWE MIKOŁAJKI Z TWOIM LEKARZEM

Zdrowie to najcenniejszy prezent – także od Świętego Mikołaja. Dlatego w środę 6 grudnia jego pomocnikiem zostanie SUPER LEKARZ! Maskotkę NZOZ Twój Lekarz można będzie spotkać od 12:00 do 16:00 na wrocławskich osiedlach gdzie mieszczą się przychodnie sieci – na Jagodnie, Ołtaszynie, Krzykach i Muchoborze.

JAK UPORAĆ SIĘ Z JESIENNĄ INFEKCJĄ?

Jesień to czas, kiedy często zmagamy się z przeziębieniami i grypą. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić, aby szybko wrócić do zdrowia i nie narażać innych. Specjalistka chorób zakaźnych, dr Ewa Jarowicz, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w podcaście CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ENDOKRYNOLOG NA NFZ W SIECI TWÓJ LEKARZ!

21 listopada rozpoczyna działalność PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA w sieci NZOZ Twój Lekarz. W ramach nowego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia poradnia zapewnia dostęp do diagnostyki i leczenia chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego osobom powyżej 18 roku życia.