Ze względu na duże zainteresowanie poradami medycznymi w weekendy, w każdą sobotę od 9:00 do 15:00 otwarta jest wrocławska przychodnia przy ulicy Zwycięskiej 41. Na miejscu przyjmuje lekarz pierwszego kontaktu. Z wizyt mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Sobotnie konsultacje są odpłatne. Wizyta kosztuje 190 złotych.  Pacjenci zadeklarowani do placówek NZOZ Twój Lekarz korzystają ze specjalnej zniżki i płacą 140 złotych.

Sobotnie dyżurny zostały zawieszone po wybuchu pandemii COVID-19. Ich wznowienie poprzedzone zostało wdrożeniem nowych standardów bezpieczeństwa oraz akcją szczepień prowadzoną w naszych placówkach. Jak wynika z najnowszych danych w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 jest już ponad 75% pacjentów zadeklarowanych do przychodni NZOZ Twój Lekarz.

DZIEŃ DZIECKA W SIECI TWÓJ LEKARZ

Pierwszego czerwca naszych najmłodszych Pacjentów odwiedzi Super Lekarz! Maskotka propagująca zdrowy tryb życia będzie rozdawać upominki z okazji Dnia Dziecka w nowej Przychodni Twój Lekarz na Jagodnie

ZDROWIE W PREZENCIE NA DZIEŃ MATKI

26 maja – to data wyjątkowa. Wspaniały moment, by z szacunkiem i wdzięcznością pomyśleć o najważniejszych kobietach w naszym życiu – Matkach.

20-LECIE NZOZ TWÓJ LEKARZ

Od 20 lat pozostajemy blisko Ciebie i Twojej Rodziny. Leczymy, otaczamy opieką, doradzamy i namawiamy do zdrowego trybu życia.