Ze względu na duże zainteresowanie poradami medycznymi w weekendy, w każdą sobotę od 9:00 do 15:00 otwarta jest wrocławska przychodnia przy ulicy Zwycięskiej 41. Na miejscu przyjmuje lekarz pierwszego kontaktu. Z wizyt mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Sobotnie konsultacje są odpłatne. Wizyta kosztuje 190 złotych.  Pacjenci zadeklarowani do placówek NZOZ Twój Lekarz korzystają ze specjalnej zniżki i płacą 140 złotych.

Sobotnie dyżurny zostały zawieszone po wybuchu pandemii COVID-19. Ich wznowienie poprzedzone zostało wdrożeniem nowych standardów bezpieczeństwa oraz akcją szczepień prowadzoną w naszych placówkach. Jak wynika z najnowszych danych w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 jest już ponad 75% pacjentów zadeklarowanych do przychodni NZOZ Twój Lekarz.

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO NOWEJ PORADNI DIABETOLOGICZNEJ!

Cukrzyca jest według ekspertów największą niezakaźną pandemią w historii ludzkości. Na całym świecie cierpi na tę chorobę około 400 milionów ludzi. Zapobieganie cukrzycy i jej groźnym skutkom jest jednym z priorytetów w działalności NZOZ Twój Lekarz.

GDZIE DO LEKARZA W ŚWIĘTA I NOWY ROK?

Gdzie udać się w święta i Nowy Rok, gdy potrzebujemy porady medycznej? Pomoc w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczą placówki Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Można także skorzystać z Teleplatformy Pierwszego Kontaktu NFZ.