Przychodnia NZOZ Twój Lekarz Port Popowice. Zapraszamy na Popowicką 67 we Wrocławiu!

Odkryj nowoczesną opiekę zdrowotną we Wrocławiu! Z przyjemnością zapraszamy do placówki NZOZ Twój Lekarz w Porcie Popowice, jednym z najbardziej innowacyjnych obszarów Wrocławia.

Oferujemy jego mieszkańcom dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej, blisko domu. Bez długich kolejek, stresu i zbędnych formalności Pacjentem NZOZ Twój Lekarz zostajesz w chwili zgłoszenia się do rejestracji. Możesz korzystać z komercyjnych usług medycznych, albo złożyć deklarację i mieć dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej refundowanej przez NFZ.

Podstawowa Opieka Zdrowotna

W naszej przychodni przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy, interniści oraz specjaliści medycyny rodzinnej. Zostając pacjentem NZOZ "Twój Lekarz" dołączasz do grupy ludzi "dobrze zaopiekowanych" i możesz korzystać ze wszystkich placówek naszej sieci.

Poradnie
Specjalistyczne

„NZOZ Twój Lekarz zapewnia szeroki zakres komercyjnych usług medycznych obejmujących konsultacje specjalistów, diagnostykę i zabiegi. Specjalistyczne usługi finansowane przez NFZ dostępne są w innych placówkach sieci Twój Lekarz.”

Godziny Pracy i Adres Przychodni

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

NZOZ Twój Lekarz
ul. Popowicka 67
54-236 Wrocław

Poznaj Nas od Wewnątrz

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi. Troska o zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do lekarzy oraz badań diagnostycznych.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Szlachetne Zdrowie

Ochrona zdrowia to coś więcej niż konsutalcje lekarskie, badania i zabiegi. To codzienna opieka, którą nasz zespół otacza pacjentów zgłaszających się po pomoc. Infolinia, rejestracja online, powiadomienia o zbliżających się terminach wizyt, a przede wszystkim życzliwy personel w nowoczesnej przychodni - to standardy obowiązujące w NZOZ Twój Lekarz.

Nasi partnerzy