Przychodnie "Twój Lekarz" Wrocław Krzyki zapraszają.

Szukasz sprawdzonej przychodni w Krzykach z pełnym zakresem usług? Dobrze trafiłeś! Centrum Medyczne Twój Lekarz to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową opiekę medyczną "po sąsiedzku". Zapewniamy łatwy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów. Nasza placówka działa na terenie osiedla Krzyki, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi medyczne.

"Twój Lekarz" Krzyki

Dążymy do tego, aby nasza sieć była odpowiedzią na zainteresowanie i potrzeby mieszkańców Jagodna. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej w przyjaznej atmosferze. Decydując się na naszą placówkę, wybierasz sprawdzone rozwiązania.

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Dzięki naszej placówce przy ulicy Skarbowców 121/123, możemy zapewnić jeszcze lepszy dostęp do ochrony zdrowia mieszkańcom Krzyków. W naszej przychodni przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy, interniści oraz specjaliści medycyny rodzinnej.

Centrum pediatryczne

 

Zapraszamy również do Poradni Dzieci Zdrowych, która mieści się w Centrum Pediatrycznym Twój Lekarz przy ulicy Krzyckiej 89B. Tam nasi mali pacjenci mogą korzystać z porad logopedy, psychologa i pulmonologa dziecięcego, oprócz standardowych bilansów i szczepień.

Godziny Pracy i Adres Przychodni

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Przychodnia "Twój Lekarz"
ul. Skarbowców 121/123,
53-030 Wrocław

Centrum pediatryczne "Twój Lekarz"
ul. Krzycka 89B,
53-025 Wrocław

Poznaj Nas od Wewnątrz

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi. Troska o zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do lekarzy oraz badań diagnostycznych.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Szlachetne Zdrowie

Ochrona zdrowia to coś więcej niż konsutalcje lekarskie, badania i zabiegi. To codzienna opieka, którą nasz zespół otacza pacjentów zgłaszających się po pomoc. Infolinia, rejestracja online, powiadomienia o zbliżających się terminach wizyt, a przede wszystkim życzliwy personel w nowoczesnej przychodni - to standardy obowiązujące w NZOZ Twój Lekarz.

Nasi partnerzy