Przychodnia "Twój Lekarz" Wrocław Jagodno, ul. Drabika 74 zaprasza.

W samym sercu Jagodna - dynamicznie rozwijającego się wrocławskiego osiedla powstał ośrodek medyczny sieci NZOZ Twój Lekarz. Bez długich kolejek, stresu i zbędnych formalności, Pacjentem NZOZ Twój Lekarz zostajesz w chwili zgłoszenia się do rejestracji. Nowa przychodnia rozpoczyna pracę od świadczenia usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ. W planach mamy rozszerzenie opieki o porady specjalistów.

Podstawowa Opieka Zdrowotna

W naszej przychodni przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy, interniści oraz specjaliści medycyny rodzinnej. Zostając pacjentem NZOZ "Twój Lekarz" dołączasz do grupy ludzi "dobrze zaopiekowanych" i możesz korzystać ze wszystkich placówek naszej sieci.

Poradnie
Specjalistyczne

„NZOZ Twój Lekarz zapewnia szeroki zakres komercyjnych usług medycznych obejmujących konsultacje specjalistów, diagnostykę i zabiegi. Specjalistyczne usługi finansowane przez NFZ dostępne są w innych placówkach sieci Twój Lekarz.”

Godziny Pracy i Adres Przychodni

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

NZOZ Twój Lekarz
ul. Drabika 74,
52-129 Wrocław

Poznaj Nas od Wewnątrz

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi. Troska o zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do lekarzy oraz badań diagnostycznych.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Szlachetne Zdrowie

Ochrona zdrowia to coś więcej niż konsutalcje lekarskie, badania i zabiegi. To codzienna opieka, którą nasz zespół otacza pacjentów zgłaszających się po pomoc. Infolinia, rejestracja online, powiadomienia o zbliżających się terminach wizyt, a przede wszystkim życzliwy personel w nowoczesnej przychodni - to standardy obowiązujące w NZOZ Twój Lekarz.

Nasi partnerzy