Przychodnie "Twój Lekarz" Wrocław Jagodno zapraszają.

Szukasz sprawdzonej przychodni na Jagodnie z pełnym zakresem usług? Dobrze trafiłeś! Centrum Medyczne Twój Lekarz to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową opiekę medyczną "po sąsiedzku". Zapewniamy łatwy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów. Nasza placówka działa na terenie rozwijającego się osiedla Jagodno, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi medyczne.

"Twój Lekarz" Jagodno

Dążymy do tego, aby nasza sieć była odpowiedzią na zainteresowanie i potrzeby mieszkańców Jagodna. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej w przyjaznej atmosferze. Decydując się na naszą placówkę, wybierasz sprawdzone rozwiązania, które już cieszą się zaufaniem na innych osiedlach, jak Krzyki i Muchobór.

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Dzięki naszej placówce przy ulicy Buforowej 69, możemy zapewnić jeszcze lepszy dostęp do ochrony zdrowia mieszkańcom Jagodna. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów, w tym kardiologa, chirurga, ortopedy, ginekologa i endokrynologa.

Centrum pediatryczne

 

Zapraszamy również do Poradni Dzieci Zdrowych, która mieści się w Centrum Pediatrycznym Twój Lekarz przy ulicy Drabika 74. Tam nasi mali pacjenci mogą korzystać z porad logopedy, psychologa i pulmonologa dziecięcego, oprócz standardowych bilansów i szczepień.

Godziny Pracy i Adres Przychodni

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Przychodnia "Twój Lekarz"
ul. Buforowa 69,
52-129 Wrocław

Centrum pediatryczne "Twój Lekarz"
ul. Drabika 74,
52-129 Wrocław

Poznaj Nas od Wewnątrz

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi. Troska o zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do lekarzy oraz badań diagnostycznych.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Szlachetne Zdrowie

Ochrona zdrowia to coś więcej niż konsutalcje lekarskie, badania i zabiegi. To codzienna opieka, którą nasz zespół otacza pacjentów zgłaszających się po pomoc. Infolinia, rejestracja online, powiadomienia o zbliżających się terminach wizyt, a przede wszystkim życzliwy personel w nowoczesnej przychodni - to standardy obowiązujące w NZOZ Twój Lekarz.

Nasi partnerzy