„Twój Lekarz” – to ochrona zdrowia w najbliższej okolicy, po sąsiedzku.

NZOZ Twój Lekarz to sieć przychodni we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce. Od 2003 roku zapewniamy kompleksową opiekę medyczną z refundacją NFZ oraz usługi komercyjne. W placówkach ze znakiem Twój Lekarz oferujemy: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy, Punkty Szczepień.

Działamy profesjonalnie, by nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie nasze przychodnie korzystają z systemu elektronicznego obiegu dokumentacji medycznej. Rejestracja do lekarzy odbywa się za pośrednictwem INFOLINII, dzięki czemu Pacjenci mają dostęp do specjalistów we wszystkich placówkach NZOZ Twój Lekarz i mogą wybierać wizyty w innych lokalizacjach. Stawiamy na wiedzę, doświadczenie i rozwój.

 

TL Logo

NZOZ Twój Lekarz jest jednostką akredytowaną do prowadzenia specjalizacji w zakresie Medycyny Rodzinnej. Naszych Lekarzy zachęcamy do zdobywania nowych kwalifikacji. Współpracujemy także z kilkudziesięcioma specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu Pacjenci mogą liczyć na całościową opiekę i konsultacje specjalistyczne. Regularnie otwieramy też przychodnie NZOZ Twój Lekarz w nowych lokalizacjach i poradnie działające w oparciu o kontrakty z NFZ.

Dobrym przykładem jest CENTRUM OKULISTYKI I LASEROTERAPII w Kobierzycach. W placówce przy ulicy Witosa 5 pacjenci mogą korzystać z badań OCT plamki i tarczy nerwu wzrokowego oraz angiografii fluoresceinowej. Na miejscu wykonywane są także zabiegi z zakresu laseroterapii siatkówki i laseroterapii w zaćmie wtórnej oraz jaskrze.

Naszą dewizą jest życzliwość i otwartość – zarówno dla Pacjentów jak i Ludzi, którzy chcą z nami pracować!

Zespół NZOZ Twój Lekarz

Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

Stawiamy na Jakość

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi.

Nieustannie dążymy do zapewnienia opieki medycznej na jak najwyższym poziomie jakości. Dlatego też rozwijamy sieć przychodni oraz poszerzamy grono wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielęgniarskiej.

Staramy się stworzyć komfortowe warunki pobytu w naszych placówkach, kładąc nacisk na przyjazną i profesjonalną obsługę oraz rzetelne informowanie pacjentów o proponowanym leczeniu, badaniach i obecnym stanie ich zdrowia.

Dbamy o wyposażenie naszych placówek w nowoczesny sprzęt zarówno do badań diagnostycznych (m.in. aparaty USG, Holter EKG, badania dopplerowskie żył i tętnic, komputerowe badanie wzroku), jak i zabiegów z zakresu rehabilitacji. Od 2010 roku prowadzimy dokumentację elektroniczną, co gwarantuje personelowi oraz pacjentom szybki dostęp do zgromadzonych danych medycznych oraz wykonanych wcześniej badań.

Gwarancją jakości NZOZ „Twój Lekarz” są także otrzymane nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, m.in. certyfikat „Przyjazna Przychodnia”, który uzyskaliśmy jako pierwsza placówka na Dolnym Śląsku, czy certyfikat ISO 9001 przyznany od 2015 r.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Zapraszamy do naszych przychodni w gminie Kobierzyce i na południu Wrocławia.

TWÓJ LEKARZ
PRZYCHODNIE W GMINIE KOBIERZYCE

Kobierzyce

Przychodnia w Kobierzycach zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu przyjmują także specjaliści z różnych dziedzin, a pacjent może skorzystać nie tylko z konsultacji, ale także z badań diagnostycznych czy zabiegów rehabilitacyjnych.

Dowiedz się więcej →

Ślęza

Przychodnia w Ślęzie zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej →

Bielany Wrocławskie

Przychodnia w Bielanach Wrocławskich zapewnia kompleksową opiekę dla dzieci i dorosłych. Na miejscu przyjmuje kilkunastu specjalistów różnych dziedzin, a pacjent może skorzystać z konsultacji i badań diagnostycznych. Działa tu pracownia USG.

Dowiedz się więcej →

Tyniec Mały

Przychodnia w Tyńcu Małym zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej →

Pustków Wilczkowski

Przychodnia w Pustkowie Wilczkowskim zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej →

Pustków Żurawski

Przychodnia w Pustkowie Żurawskim zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych oraz konsultacje specjalistyczne z zakresu chirurgii. W wyznaczonym dniu odbywa się również pobieranie materiału do badań laboratoryjnych.

Dowiedz się więcej →

TWÓJ LEKARZ
PRZYCHODNIE WE WROCŁAWIU

Wrocław - Zwycięska

Zwycięska 41 to nowa placówka NZOZ Twój Lekarz dynamicznie rozwijającego się ośrodka medycznego, który otacza opieką kilkadziesiąt tysięcy pacjentów w południowych dzielnicach Wrocławia

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Gagarina

Wrocławska przychodnia przy ul. Gagarina 110 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych.


Dowiedz się więcej →

Wrocław Skarbowców

Wrocławska przychodnia przy ul. Skarbowców 121/123 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych, jak również pobieranie materiału do badań laboratoryjnych. Przyjmują tu także specjaliści z zakresu neurologii.
 

Dowiedz się więcej →

Promenady Wrocławskie

Wrocławska przychodnia przy ul. Zakładowej 11e oferuje opiekę lekarzy pierwszego kontaktu, pediatrów, internistów oraz specjalistów medycyny rodzinnej. Zostając pacjentem NZOZ Twój Lekarz dołączasz do grupy ludzi "dobrze zaopiekowanych".

Dowiedz się więcej →

Krzycka

Wrocławska przychodnia przy ul. Krzyckiej 89B oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci zdrowych.

Dowiedz się więcej →

Nasi partnerzy