Przychodnie "Twój Lekarz" zapraszają.

Bez długich kolejek, stresu i zbędnych formalności Pacjentem NZOZ Twój Lekarz zostajesz w chwili zgłoszenia się do rejestracji. Możesz korzystać z komercyjnych usług medycznych, albo złożyć deklarację i mieć dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej refundowanej przez NFZ.

Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

Zapraszamy do naszych przychodni w gminie Kobierzyce i na południu Wrocławia.

TWÓJ LEKARZ
PRZYCHODNIE W GMINIE KOBIERZYCE

Kobierzyce

Przychodnia w Kobierzycach przy ulicy Witosa 5, zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych. Na miejscu przyjmują specjaliści z różnych dziedzin, a pacjenci mogą korzystać także z CENTRUM OKULISTYKI I LASEROTERAPII oraz PRACOWNI REHABILITACJI.

Dowiedz się więcej →

Ślęza

Lubiana przez pacjentów przychodnia znajdująca się w kompleksie placówek edukacyjno - kulturalnych przy ulicy Przystankowej 2, dobrze skomunikowana i dysponująca dużym parkingiem. Na miejscu można korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej i poradni specjalistycznych.

Dowiedz się więcej →

Bielany Wrocławskie

Przychodnia w centrum Bielan Wrocławskich przy ulicy Wrocławskiej 24A/1 zapewnia opiekę specjalistyczną dla dzieci i dorosłych. Na miejscu przyjmuje kilkunastu specjalistów różnych dziedzin medycyny, a pacjenci mogą korzystać też z badań diagnostycznych. Działa tu także pracownia USG.

Dowiedz się więcej →

Tyniec Mały

Przychodnia przy ulicy Zdrowej 2, z dogodnym dojazdem i parkingiem. Na miejscu można korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych oraz wybranych porad specjalistycznych.

Dowiedz się więcej →

Pustków Wilczkowski

Niewielka, placówka usytuowana przy ulicy Wrocławskiej 2 w centrum miejscowości. Pacjenci mogą tu korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej →

Pustków Żurawski

Kameralna przychodnia zlokalizowana przy ulicy Kolejowej 42. Do dyspozycji pacjentów są lekarze podstawowej opieki zdrowotnej przyjmujący dzieci i dorosłych oraz lekarze specjaliści.

Dowiedz się więcej →

TWÓJ LEKARZ
PRZYCHODNIE WE WROCŁAWIU

Wrocław - Partynice - Zwycięska

Zwycięska 41 to placówka, w której przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy oraz specjaliści
medycyny rodzinnej. Pacjenci mogą tu także korzystać z kilkunastu poradni specjalistycznych.
Przychodnia dysponuje sprzętem do ultrasonografii, endoskopii laryngologicznej, diagnostyki
okulistycznej i spirometrii.

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Krzyki

Do dyspozycji pacjentów są tutaj dwie przychodnie NZOZ Twój Lekarz. Placówka przy ul. Skarbowców 121/123 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych oraz punkt pobrań. Przychodnia przy ul. Krzyckiej 89B oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci zdrowych.


Dowiedz się więcej →

Wrocław Fabryczna - Muchobór

Wrocławska przychodnia przy ul. Gagarina 110 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można skorzystać także z wybranych poradni specjalistycznych i punktu pobrań.
 

Dowiedz się więcej →

 

Wrocław Fabryczna - Popowice

Przychodnia Port Popowice przy ul. Popowickiej 67 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można skorzystać także z poradni dzieci zdrowych i wybranych poradni specjalistycznych.

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Jagodno

Pacjenci mają tu do dyspozycji dwie przychodnie NZOZ Twój Lekarz. Placówka przy ul. Buforowej 69 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu są także poradnie specjalistyczne. Przychodnia przy ul. Drabika 74 oferuje natomiast usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci zdrowych.

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Psie Pole

Przychodnia Promenady Wrocławskie przy ul. Zakładowej 11E/1 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można skorzystać także z wybranych poradni specjalistycznych i punktu pobrań.
 

Dowiedz się więcej →

 

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy