JAGODNO – PARKING PRZY PĘTLI AUTOBUSOWEJ

Jedziesz na wizytę do przychodni NZOZ Twój Lekarz przy ul. Buforowej 69 i zastanawiasz się,
gdzie zaparkować auto? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

W okolicach naszej placówki znajduje się parking przy pętli autobusowej Jagodno, zaledwie 5
minut spacerem od przychodni. Obiekt oferuje 57 miejsc postojowych, w tym 3
przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami .

To istotne udogodnienie, zwłaszcza w kontekście wprowadzonych na osiedlu Jagodno
licznych ograniczeń w zakresie zatrzymywania się i postoju. Nowy parking zapewnia wygodny
dostęp do naszej przychodni, ułatwiając korzystanie z usług medycznych osobom
przyjeżdżającym z innych części miasta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej lokalizacji podczas wizyty w naszej placówce!

Endokrynolog i diabetolog dziecięcy w przychodni w Kiełczowie

Zdrowie dziecka to dla każdego rodzica priorytet. Czasem jednak pojawiają się niepokojące sygnały, takie jak zaburzenia wzrostu, nagłe zmiany masy ciała czy problemy z poziomem cukru. W takich sytuacjach kluczowa jest szybka i trafna diagnoza. Od maja w Przychodni NZOZ Twój Lekarz w Kiełczowie dostępna jest specjalistyczna pomoc w tym zakresie.

Badania medycyny pracy dostępne w Mirkowie

5 maja rusza Poradnia Medycyny Pracy w przychodni NZOZ Twój Lekarz w Mirkowie. To ważna wiadomość dla osób, które potrzebują aktualnych badań, a także dla pracodawców z Gminy Długołęka szukających sprawnej organizacji opieki w tym zakresie dla swoich pracowników.

29.04.2026 | Jak sobie radzić z infekcją u dziecka?

W tej rozmowie poruszane są kluczowe kwestie związane z rozpoznawaniem infekcji, interpretacją objawów oraz zasadami postępowania w przypadku choroby dziecka. Szczególną uwagę zwrócono na praktyczne aspekty opieki nad dzieckiem oraz sytuacje wymagające konsultacji lekarskiej.