Obecna sytuacja epidemiologiczna utrudnia nieco nasze kontakty twarzą w twarz. Chcemy jednak abyście nadal mogły liczyć na nasze wsparcie w przygotowaniach do porodu oraz macierzyństwa, dlatego proponujemy zdalną formę zajęć, które rozpoczną się już 9 lipca i potrwają 9 tygodni.

Ciąża, poród i macierzyństwo to szczególny czas, który przynosi wiele zmian w naszym dotychczasowym życiu. Odpowiednie przygotowanie do niego może pomóc nam poczuć się pewniej i spokojniej w tej nowej rzeczywistości.

Podczas zajęć przybliżymy sobie najważniejsze zagadnienia dotyczące ciąży, porodu, połogu, karmienia piersią oraz opieki nad noworodkiem.

Spotkania w szkole rodzenia online są bezpłatne dla wszystkich Pań po 21 tygodniu ciąży, które mają złożoną deklarację do położnej w przychodni Twój Lekarz (jak wypełnić deklarację – kliknij).

Zajęcia poprowadzi Izabela Ksyta- Moćko położna rodzinna Twojego Lekarza i będą one dostępne w formie spotkań online na Facebooku Twojego Lekarza.


Tematy najbliższych spotkań:

20 sierpnia, godz. 13.30 – Ciąża poród i połóg oczami fizjoterapeuty uriginekologicznego

Ciąża, poród i połóg oczami fizjoterapeuty uroginekologicznego, czyli jak dbać o swoje ciało, czego unikać, czym są mięśnie dna miednicy, mięśnie proste brzucha i dlaczego warto o nie dbać.

Gościem webinaru będzie Anna Wilgosz – fizjoterapeutka.

Dołącz do wydarzenia i zaproś do niego znajome! 🙂

Przeszłe spotkania (do zobaczenia w grupie na FB):

  • 9 lipca, godz. 13.30 – Ciąża – co warto wiedzieć?
  • 16 lipca, godz. 13.30 – Piersią, butelką czy inaczej – karmienie noworodka i niemowlęcia
  • 23 lipca, godz. 13.30 – Co może zaburzyć laktację? Gdzie szukać pomocy?
  • 30 lipca, godz. 13.30 – Zwiastuny porodu, poród fizjologiczny i poród rodzinny
  • 6 sierpnia, godz. 13.30 – Noworodek w szpitalu. Pierwsze badania i powrót do domu
  • 13 sierpnia – Pierwsze tygodnie po porodzie. Połóg – czym jest i jak przebiega

7 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Światowy Dzień Zdrowia to wyjątkowy moment, który co roku przypomina nam, jak ważne jest dbanie o siebie i swoich bliskich. W 2025 roku jego hasło brzmi: „Zdrowe początki, pełna nadziei przyszłość”.