Dołącz do zespołu NZOZ "Twój Lekarz".

Tworzymy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. Działamy w 9 lokalizacjach na terenie gminy Kobierzyce oraz we Wrocławiu – na Ołtaszynie, Krzykach i Muchoborze. Obejmujemy opieką niemal 30 tysięcy osób. Troska o ich zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Właśnie dlatego zdobywamy nowe kwalifikacje i szukamy kolejnych specjalistów. Dołącz do naszego zespołu!

Kariera

Zobacz kogo szukamy

Praca

NZOZ „Twój Lekarz” tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. W naszej siedzibie – przychodni w Kobierzycach, wykorzystując profesjonalne zaplecze techniczne i zaawansowane technologie diagnostyczne, świadczymy usługi w zakresie okulistyki i chirurgii okulistycznej w ramach NFZ oraz wizyt komercyjnych.

Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę korzystając z nowoczesnego sprzętu medycznego zapraszamy do kontaktu: Tel: 71 311 15 10, email: rekrutacja@twojlekarz.net

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, m.in.:

 • Laser Okulistyczny Visulas Green Carl Zeiss,
 • Tomograf okulistyczny Zeiss Cirrus 500,
 • Angiograf Funduskamera Topcon TRC-50DX,
 • laser YAG- Ellex Tango.

Doceniamy doświadczenie i umiejętność wykonywania następujących czynności diagnostycznych i zabiegowych:

 • OCT,
 • angiografia fluoresceinowa,
 • fotokoagulacja siatkówki,
 • baraż laserowy zmian zwyrodnieniowych siatkówki, przedarć, lokalnych odwarstwień i rozwarstwień siatkówki,
 • kapsulotomia i irydotomia laserowa.

Zapewniamy

 • komfortowe warunki pracy,
 • nowoczesny i intuicyjny program komputerowy do obsługi pacjentów oraz wsparcie techniczne zespołu IT w godzinach pracy,
 • wsparcie profesjonalnego zespołu średniego personelu medycznego i administracyjnego,
 • nowoczesne gabinety medyczne,
 • elastyczny grafik i miłą atmosferę.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / kontrakt

Wynagrodzenie 50%-60% wartości kontraktu / usługi prywatnej.

W przypadku kontaktu mailowego prosimy o zamieszczenie w CV informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o. o.
ul. Witosa 5
55‐040 Kobierzyce

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:

iod@twojlekarz.net

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji ‐ na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
9) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Nasi partnerzy