Nefrolog oraz nefrolog dziecięcy

Nefrolog zajmuje się chorobami nerek i układu moczowego.

Nefrolog we Wrocławiu - Twoje zdrowie jest naszą misją

Zapalenie nerek, zakażenia układu moczowego, białkomocz, nefropatie, piasek i kamienie nerkowe – to tylko niektóre z sytuacji, kiedy pomoc nefrologa staje się niezbędna. Niezależnie od Twoich potrzeb, Twój Lekarz we Wrocławiu jest gotowy, aby Ci pomóc. Nasz zespół doświadczonych nefrologów oferuje kompleksową opiekę nad zdrowiem dorosłych i dzieci. 

Nieprawidłowe wyniki badań moczu, mętny mocz o ostrej woni, dolegliwości bólowe w okolicach nerek czy opuchlizna nadgarstków i nóg - to wszystko może świadczyć o problemach z nerkami. Niezależnie od tego, czy jesteś dorosłym, czy szukasz nefrologa dziecięcego we Wrocławiu, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Nasi nefrolodzy udzielają konsultacji komercyjnych dzieciom i dorosłym. Skorzystaj z naszej porady, gdy Ty lub Twoje dziecko doświadczacie problemów z nerkami. Pamiętaj, że im wcześniej rozpoznamy problem, tym szybciej i skuteczniej będziemy mogli go leczyć. 

Twój Lekarz we Wrocławiu i okolicach to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz doświadczonego nefrologa lub nefrologa dziecięcego. To miejsce, gdzie dostajesz kompleksową opiekę zdrowotną dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze podejście jest proste: skupiamy się na zdrowiu Twoim i Twojej rodziny.  

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę u nefrologa we Wrocławiu. Rejestracja telefoniczna - 71 311 12 36. Zadbaj o zdrowie nerek u siebie i swojego dziecka z Twój Lekarz - Twoim zaufanym partnerem w opiece zdrowotnej.

 

Lekarz prowadzący: Dr nauk medycznych Izabella Mader-Wołyńska - specjalista nefrologii, specjalista nefrologii dziecięcej, specjalista pediatrii
Finansowanie: Konsultacje prywatne.
Skierowanie: Nie obowiązuje.
Wiek pacjenta: Do 18 r.ż.
Placówki przyjęć:

Przychodnia Krzyki Ołtaszyn Wrocław, ul. Zwycięska 41,
tel. 71 311 12 36

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy