Zostań Naszym Pacjentem. Pobierz deklarację.

NZOZ „Twój Lekarz” świadczy usługi medyczne w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pacjenci, którzy chcą z nich korzystać zobowiązani są do złożenia deklaracji wyboru przychodni.

Cieszymy się, że rozważasz dołączenie do sieci przychodni NZOZ Twój Lekarz. Aby ułatwić proces rejestracji, oferujemy trzy metody składania deklaracji. Wybierz tą, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!


Krok 1: POBIERZ I WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ ELEKTRONICZNIE

Pobierz odpowiedni formularz deklaracji i wypełnij dokument bezpośrednio na swoim komputerze.

Krok 2: PODPISZ DEKLARACJĘ ELEKTRONICZNIE

Skorzystaj z Podpisu Zaufanego do podpisania dokumentu. Instrukcje dotyczące uzyskania i użycia
Podpisu Zaufanego znajdziesz na tutaj.

Krok 3: WYŚLIJ PODPISANY ELEKTRONICZNIE DOKUMENT

Wyślij podpisany elektronicznie dokument na nasz adres mailowy: deklaracje@twojlekarz.net


Krok 1: POBIERZ I WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ

Pobierz odpowiedni formularz deklaracji.
W komputerze wypełnij wszystkie wymagane pola formularza.

Krok 2: WYDRUKUJ I PODPISZ FORMULARZ

Po wypełnieniu formularza, wydrukuj go i złóż własnoręczny podpis w wyznaczonym miejscu.

Krok 3: WYŚLIJ PODPISANY FORMULARZ

Zeskanuj podpisany formularz, a następnie wyślij plik na adres mailowy: deklaracje@twojlekarz.net


Krok 1: POBIERZ I WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ

Pobierz odpowiedni formularz deklaracji i wypełnij wszystkie wymagane pola.

Krok 2: WYDRUKUJ I PODPISZ FORMULARZ

Po wypełnieniu formularza, wydrukuj go i złóż własnoręczny podpis w wyznaczonym miejscu.

Krok 3: ZANIEŚ DEKLARACJĘ DO PRZYCHODNI

Wypełnioną i odpisaną deklarację złóż osobiście w rejestracji dowolnej placówki NZOZ Twój Lekarz.

Jeśli potrzebujesz pomocy w procesie składania deklaracji, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 71 311 12 36, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00, lub za pośrednictwem e-maila: biuro@twojlekarz.net. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim starzem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

Warto wiedzieć

Podczas wypełniania deklaracji w polach wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej, pojawią się nazwiska członków zespołu NZOZ twój lekarz odpowiedzialnych za nadzór nad poszczególnymi działami. wpisanie konkretnego nazwiska nie ogranicza pacjentom możliwości korzystania z usług całego personelu placówki.

Informujemy również, że osoby posiadające Indywidualne Konta Pacjenta mogą składać deklaracje do przychodni drogą elektroniczną, za pośrednictwem tego systemu. Deklaracje przystąpienia do przychodni można także wypełniać i składać osobiście we wszystkich placówkach NZOZ Twój Lekarz.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Zapraszamy do naszych przychodni we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce.

TWÓJ LEKARZ
PRZYCHODNIE W GMINIE KOBIERZYCE

Kobierzyce

Przychodnia w Kobierzycach przy ulicy Witosa 5, zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych. Na miejscu przyjmują specjaliści z różnych dziedzin, a pacjenci mogą korzystać także z CENTRUM OKULISTYKI I LASEROTERAPII oraz PRACOWNI REHABILITACJI.

Dowiedz się więcej →

Ślęza

Lubiana przez pacjentów przychodnia znajdująca się w kompleksie placówek edukacyjno - kulturalnych przy ulicy Przystankowej 2, dobrze skomunikowana i dysponująca dużym parkingiem. Na miejscu można korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej i poradni specjalistycznych.

Dowiedz się więcej →

Bielany Wrocławskie

Przychodnia w centrum Bielan Wrocławskich przy ulicy Wrocławskiej 24A/1 zapewnia opiekę specjalistyczną dla dzieci i dorosłych. Na miejscu przyjmuje kilkunastu specjalistów różnych dziedzin medycyny, a pacjenci mogą korzystać też z badań diagnostycznych. Działa tu także pracownia USG.

Dowiedz się więcej →

Tyniec Mały

Przychodnia przy ulicy Zdrowej 2, z dogodnym dojazdem i parkingiem. Na miejscu można korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych oraz wybranych porad specjalistycznych.

Dowiedz się więcej →

Pustków Wilczkowski

Niewielka, placówka usytuowana przy ulicy Wrocławskiej 2 w centrum miejscowości. Pacjenci mogą tu korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej →

Pustków Żurawski

Kameralna przychodnia zlokalizowana przy ulicy Kolejowej 42. Do dyspozycji pacjentów są lekarze podstawowej opieki zdrowotnej przyjmujący dzieci i dorosłych oraz lekarze specjaliści.

Dowiedz się więcej →

TWÓJ LEKARZ
PRZYCHODNIE WE WROCŁAWIU

Wrocław - Partynice - Zwycięska

Zwycięska 41 to placówka, w której przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy oraz specjaliści medycyny rodzinnej. Pacjenci mogą tu także korzystać z kilkunastu poradni specjalistycznych. Przychodnia dysponuje sprzętem do ultrasonografii, endoskopii laryngologicznej, diagnostyki
okulistycznej i spirometrii.

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Krzyki

Do dyspozycji pacjentów są tutaj dwie przychodnie NZOZ Twój Lekarz. Placówka przy ul. Skarbowców 121/123 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych oraz punkt pobrań. Przychodnia przy ul. Krzyckiej 89B oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci zdrowych.


Dowiedz się więcej →

Wrocław Fabryczna - Muchobór

Wrocławska przychodnia przy ul. Skarbowców 121/123 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych, jak również pobieranie materiału do badań laboratoryjnych. Przyjmują tu także specjaliści z zakresu neurologii.
 

Dowiedz się więcej →

Wrocław Fabryczna - Popowice

Przychodnia Port Popowice przy ul. Popowickiej 67 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można skorzystać także z poradni dzieci zdrowych i wybranych poradni specjalistycznych.

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Jagodno

Pacjenci mają tu do dyspozycji dwie przychodnie NZOZ Twój Lekarz. Placówka przy ul. Buforowej 69 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu są także poradnie specjalistyczne. Przychodnia przy ul. Drabika 74 oferuje natomiast usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci zdrowych.

Dowiedz się więcej →

Wrocław - Psie Pole

Przychodnia Promenady Wrocławskie przy ul. Zakładowej 11E/1 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można skorzystać także z wybranych poradni specjalistycznych i punktu pobrań.
 

Dowiedz się więcej →

Nasi partnerzy