СОЛІДАРНІ З УКРАЇНОЮ!

Перед лицем жорстокого нападу Росії на Україну ми солідарні з нашими сусідами, які борються за свою свободу. Ми також готові допомогти всім тим, хто цього потребує. Люди, які тікають з батьківщини від війни, потребують матеріальної допомоги, підтримки та медичної допомоги. Ми в змозі це забезпечити.

Через драматичну гуманітарну ситуацію громадяни України мають право на медичну допомогу, яку відшкодовує Національний фонд охорони здоров’я на тих самих умовах, що й застраховані поляки. Це стосується осіб, які після перетину кордону з 24 лютого 2022 року мають у проїзному документі свідоцтво, видане польським прикордонним нарядом, або штамп польської прикордонної служби, що підтверджує їхнє законне перебування на території Республіки Польща. у зв’язку зі збройним конфліктом на території України.

У Поліклініці Твій лікар ми надамо послуги невідкладної допомоги в первинній та спеціалізованій медичній допомоги. Відшкодування також поширюється на ліки та вироби медичного призначення. У навій Поліклініці працює україномовний персонал. Вони реєстратори та лікарі. Ми також шукаємо перекладачів, щоб почати надавати психологічні поради біженцям із війни. Допомога нужденним – наш спільний обов’язок. Тому в Поліклініці Твій лікар ми запустили спеціальну лінію для біженців з України, які потребують медичної допомоги. Телефонуйте за номером +48 71 715 82 83 чекаємо повідомлень та інформації про людей, які потребують допомоги.