Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

27 października 2020

Chroń się nie tylko przed grypą! Specjaliście zalecają szczepienia przeciw pneumokokom

NZOZ "Twój Lekarz"

Osoby starsze i przewlekle chore – to grupy ryzyka nie tylko w przypadku zagrożenia COVID-19. Ludzie z chorobami układu oddechowego i układu krążenia są szczególnie podatni na powikłania podczas infekcji spowodowanych przez wirusy grypy sezonowej i pneumokoki. O ile szczepienie przeciw grypie jest ostatnio zalecane powszechnie, o tyle wiedza o zagrożeniach związanych z pneumokokami pozostaje ograniczona. Placówki NZOZ Twój Lekarz dysponują szczepionkami przeciw pneumokokom. Na wszelkie pytania czekamy pod adresem szczepienia@localhost. Rezerwacja terminów szczepień ochronnych możliwa jest także za pośrednictwem infolinii 71 311 12 36.

26 października 2020

Nowa infolinia i łatwiejszy kontakt telefoniczny z NZOZ Twój Lekarz

NZOZ "Twój Lekarz"

Kilkukrotne zwiększenie „przepustowości” centrali telefonicznej oraz krótszy czas realizacji połączeń z rejestracją – to efekt nowych rozwiązań wdrożonych właśnie w placówkach NZOZ Twój Lekarz. Pacjenci mają teraz do dyspozycji nową infolinię, która pozwala na dokładny wybór tematu rozmowy, bądź sprawy do załatwienia. W czasie oczekiwania na połączenie, system zapewnia informacje związane z wybranym zagadnieniem. Nowa

13 października 2020

Covid-19 bez tajemnic. Czyli co zrobić, gdy złapiemy koronawirusa

NZOZ "Twój Lekarz"

Druga fala pandemii nabiera tempa. Koronawirus nie daje za wygraną. Co zrobić, gdy statystyki szybują, a w naszym najbliższym otoczeniu jest coraz więcej osób, które miały z nim kontakt? Czas uświadomić sobie, że każdy z nas może ulec zakażeniu i zachorować. Prawdopodobieństwo jest duże, dlatego musimy wiedzieć, co robić gdy dowiemy się, że jesteśmy „w polu rażenia” wirusa. Groźniejszy od COVID-19 może okazać się brak rzetelnej wiedzy. Dlatego zebraliśmy podstawowe pojęcia oraz informacje o tym jak postępować w przypadku zakażenia.

12 października 2020

Poznaj nowe formy kontaktu z NZOZ Twój Lekarz

NZOZ "Twój Lekarz"

W poniedziałek 12.10.2020 r., w godzinach od 8.00 do 10.00 na infolinię rejestracyjną próbowało się dodzwonić ponad 5 000 pacjentów, co niemal całkowicie sparaliżowało jej pracę.

By uniknąć takich sytuacji w przyszłości i skrócić czas oczekiwania na połączenie z rejestracją, zwiększyliśmy katalog spraw, które można załatwić zdalnie, bez czekania na rozmowę.

20 września 2020

Szybkie przesiewowe testy covid-19 dostępne w Kobierzycach!

NZOZ "Twój Lekarz"

Ruszył mobilny punkt testów antygenowych w kierunku COVID-19 w Kobierzycach. Począwszy od 22 września wymazy będą pobierane w każdy wtorek i piątek, od godziny 09:30 do 11:30 na parkingu Przychodni Twój Lekarz przy ulicy Witosa 5. Na odpłatne badania zapraszani będą tam Pacjenci, którzy zarejestrują się na stronie www.testprzesiewowy.pl W trosce o bezpieczeństwo, akcja prowadzona będzie z zachowaniem najwyższych rygorów epidemiologicznych i sanitarnych, a osoby testowane w punkcie „drive thru” nie będą wysiadać z samochodów.

17 września 2020

Bezpłatne leki dla kobiet w ciąży

NZOZ "Twój Lekarz"

Od września obowiązuje nowa lista leków refundowanych. Po raz pierwszy znalazły się na niej bezpłatne leki dla kobiet w ciąży. Na liście jest obecnie 114 leków, najczęściej stosowanych przez kobiety w ciąży. Lista będzie uzupełniana o kolejne pozycje.

1 września 2020

Witaj szkoło!

NZOZ "Twój Lekarz"

Za nami wakacje z koronawirusem, których symbolem okazało się ikoniczne wprost zdjęcie zatłoczonej plaży we Władysławowie ilustrujące absolutny brak społecznego dystansu podczas zbiorowego wypoczynku. Co będzie symbolem roku szkolnego, który właśnie się rozpoczyna? Jeszcze możemy o tym zdecydować odpowiednio przygotowując do niego dzieci i młodzież. Wspólne doświadczenie lockdownu i zdalnego nauczania wiele zmieniło w świadomości uczniów i ich rodziców. Jeszcze nigdy wcześniej rok szkolny w klasycznym wydaniu nie był tak oczekiwany jak obecnie. Teraz jednak radość z pójścia do szkoły i spotkania z rówieśnikami trzeba połączyć ze świadomością zagrożeń, jakie niesie wznowienie zajęć.

31 sierpnia 2020

Twój Lekarz radzi - zbadaj skórę po urlopie!

NZOZ "Twój Lekarz"

To definitywny koniec wakacji. Za chwilę wspomnienia z wyjazdów wyblakną jak opalenizna po długich godzinach kąpieli słonecznych nad morzem, jeziorami lub w górach. Tegoroczny sezon był wyjątkowy. Po wiośnie spędzonej na przymusowej kwarantannie, wszyscy bardziej niż zwykle spragnieni wakacji, ruszyli na urlopy. Opalaliśmy się na potęgę, często zapominając, że słońca najlepiej zażywać z umiarem i

28 sierpnia 2020

Pszczoły, osy, szerszenie – pierwsza pomoc przy użądleniach. Jak się zachować, gdy dojdzie do użądlenia przez pszczołę lub osę?

NZOZ "Twój Lekarz"

Zwykle użądlenie jest niegroźne i powoduje jedynie zaczerwienienie, ból lub pieczenie. W skrajnych przypadkach użądlenia mogą doprowadzić jednak do wstrząsu anafilaktycznego.

16 sierpnia 2020

Bezpieczne wakacje. By mały kleszcz nie stał się dużym problemem!

NZOZ "Twój Lekarz"

Korzystanie z wypoczynku na świeżym powietrzu, szczególnie na terenach zielonych, nad rzeką lub jeziorem zwiększa ryzyko ukąszenia przez kleszcza. Mogą one przenosić groźne dla naszego zdrowia wirusy, bakterie i pierwotniaki. Do spotkania z kleszczem najczęściej dochodzi w miejscach porośniętych trawą lub krzewami. Zarośla stanowią idealne miejsce oczekiwania na swoją „ofiarę”, kleszcze najczęściej kryją się na zacienionej spodniej stronie liści, nie wyżej niż 1-1,5 m. Najbardziej aktywne są w godzinach porannych i wieczornych.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy