Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

3 lutego 2021

Wolne terminy do poradni specjalistycznych z refundacją NFZ

NZOZ "Twój Lekarz"

Wystarczy skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, by skorzystać z usług Poradni Specjalistycznych NZOZ Twój Lekarz.

2 lutego 2021

Wznawiamy akcję szczepień po opóźnionych dostawach preparatu

NZOZ "Twój Lekarz"

Opóźniona dostawa szczepionek przeciw COVID-19 dociera właśnie do punktów szczepień NZOZ Twój Lekarz! Oznacza to, że od środy 3 lutego trwać będzie zaplanowana na ten tydzień akcja szczepień. „Pacjenci, którzy byli zarejestrowani na poniedziałek i wtorek otrzymali już informacje o nowym terminie” – zapewnia Kamila Kosińska Koordynatorka Zespołu Rejestracji NZOZ Twój Lekarz.

26 stycznia 2021

180 pacjentów zaszczepionych przeciw covid-19 w NZOZ Twój Lekarz

NZOZ "Twój Lekarz"

Za nami pierwszy etap szczepień przeciw COVID-19 w przychodniach NZOZ Twój Lekarz. Każdy z 6 punktów szczepień otrzymał w tym tygodniu 30 dawek szczepionki i zgodnie z planem zaszczepił tylu Pacjentów. Akcja trwała dwa dni. Przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem. Seniorom dziękujemy za punktualność i dobre przygotowanie do kwalifikacji lekarskiej. Wszystkim, którzy mają wyznaczone

24 stycznia 2021

Szczepienia przeciw c-19 krok po kroku

NZOZ "Twój Lekarz"

Po medykach czas na seniorów. Zgodnie z harmonogramem 25 stycznia mają rozpocząć się szczepienia przeciw COVID-19 osób, które przekroczyły 70 lat. O czym powinny pamiętać osoby, zarejestrowane na szczepienie w najbliższych dniach?

22 stycznia 2021

Terminarz szczepień covid-19 wypełniony do 31 marca!

NZOZ "Twój Lekarz"

Zainteresowanie szczepieniami przeciw COVID-19 jest bardzo duże i znacznie przekracza zapowiadane przez rząd 30 dawek szczepionki na tydzień, w każdym z punktów szczepień. Obecnie w placówkach NZOZ Twój Lekarz terminarz szczepień zapełniony jest do 31 marca, co oznacza wstrzymanie rejestracji.

19 stycznia 2021

Szczepionką w koronawirusa!

NZOZ "Twój Lekarz"

Na całym świecie trwa wyścig z czasem. Naukowcy przekonują, że tylko masowe szczepienia przeciw SARS-CoV2 pozwolą przerwać łańcuch zakażeń, który doprowadził do śmierci już ponad półtora miliona ludzi. Pandemia zmieniła nasze codzienne życie we wszystkich wymiarach. Sparaliżowała gospodarkę, edukację, życie społeczne i kulturalne.

14 stycznia 2021

Wspólnie zadbajmy o seniorów!

NZOZ "Twój Lekarz"

W piątek 15 stycznia 2021 rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów powyżej 80 roku życia. Dotyczy to wszystkich osób 80+, bez względu na to gdzie są zameldowane i gdzie korzystają z opieki medycznej. Dlatego apelujemy do Państwa o informowanie seniorów o możliwości przyjęcia szczepionki. Chodzi o to, by grupa, która z uwagi na wiek i schorzenia jest najbardziej narażona na ciężki przebieg zarażenia SARS-CoV2, jak najszybciej nabrała odporności.

11 stycznia 2021

Szczepienia przeciw covid-19 w pytaniach i odpowiedziach

NZOZ "Twój Lekarz"

Świat szczepi się przeciw SARS-CoV2. Specjaliści podkreślają, że powszechne szczepienia to jedyna możliwość powstrzymania wirusa, uratowania tysięcy ludzkich istnień oraz powrotu do normalnego życia społecznego i gospodarczego. Szczepienia budzą duże zainteresowanie, dlatego systematycznie odpowiadamy na najczęściej zadawane przez naszych Pacjentów pytania

5 stycznia 2021

NZOZ Twój Lekarz w programie szczepień przeciw covid-19!

NZOZ "Twój Lekarz"

NZOZ Twój Lekarz przygotowuje się do szczepień przeciw COVID-19. Jako Zakład Opieki Zdrowotnej zadeklarowaliśmy przystąpienie do Narodowego Programu Szczepień. NFZ opublikował właśnie oficjalną listę placówek, gdzie będzie można przyjąć szczepionkę. W zestawieniu jest 6 naszych przychodni, które zgłosiliśmy do programu.

23 listopada 2020

Poradnia preluksacyjna - badania stawów biodrowych noworodków i niemowląt

NZOZ "Twój Lekarz"

W grudniu 2020 roku w NZOZ Twój Lekarz rozpocznie działalność Poradnia Preluksacyjna, prowadzona przez doktora Krzysztofa Klepackiego. Głównym celem nowej Poradni jest wczesne wykrywanie i leczenie rozwojowej dysplazji stawu biodrowego u noworodków i niemowląt. Developmental Dysplasia of the Hip – DDH.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy