Początek roku szkolnego, to doskonały moment, by zadbać o zdrowie najmłodszych. Zapraszamy do skorzystania z pilotażowego programu badania stóp u dzieci od 5 do 16 lat. Program realizowany przez NZOZ Twój Lekarz w Kobierzycach pozwoli zapewnić prawidłowy rozwój Twojemu dziecku.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ:

  • Kompleksowe badania: Program obejmuje ocenę stanu stóp, badanie podoskopowe, test stabilności oraz badanie komputerowe na specjalnej platformie diagnostycznej. Dzięki temu można wczesnym etapem wykryć wady postawy.
  • Bez formalności i opłat: W ramach programu badania realizowane są bezpłatne i nie potrzeba na nie skierowania. To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie Twojego dziecka bez obaw o koszty.
  • Profesjonalna opieka: Badania przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów z Pracowni Rehabilitacji, którzy zapewnią fachową opiekę i doradztwo.

REJESTRACJA:

  • Osobiście: Przyjdź do Pracowni Rehabilitacji przy ulicy Witosa 5 w Kobierzycach.
  • Telefonicznie: Skontaktuj się pod numerem 71 311 12 36, aby umówić dogodny termin badania.

ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEGO DZIECKA – ZAREZERWUJ BADANIE JUŻ DZIŚ!

DO SZKOŁY BEZ STRESU I LĘKU - PORADY PSYCHOLOGA

Początek roku szkolnego to dla wielu uczniów spory stres. Jedni wracają do znanych już sobie miejsc i osób, inni rozpoczną zupełnie nowy rozdział w życiu. Mowa o pierwszakach, którzy właśnie zaczęli naukę w szkole podstawowej. Jak wspierać dziecko, by zapewnić mu dobry start? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnych odcinkach nowego cyklu, podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ZDROWE ŚWIĘTO PLONÓW W KOBIERZYCACH

Już od 20 lat NZOZ Twój Lekarz dba o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Gminy Kobierzyce. Nowoczesna opieka medyczna polega nie tylko na leczeniu, ale także na zapobieganiu chorób i edukacji prozdrowotnej.