18 września kolejna Biała Niedziela w Powiecie Wrocławskim. Tym razem możliwość skorzystania z całej gamy bezpłatnych badań i usług medycznych będą mieli mieszkańcy Gminy Jordanów Śląski. Podobnie jak w Kobierzycach jednym z uczestników Białej Niedzieli będzie NZOZ Twój Lekarz. Zespół sieci przychodni działających we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce przygotował zestaw specjalnych atrakcji.

Eksperci z Pracowni Rehabilitacji przeprowadzą badania wad postawy u dzieci. Będą przyjmować również dorosłych wymagających użycia aparatu do fali uderzeniowej oraz stosowania presoterapii. Badaniami wzroku zajmie się z Centrum Okulistyki i Laseroterapii, natomiast ocenę zmian skórnych prowadzić będzie Poradnia Chirurgiczna. 

Biała Niedziela to znakomita okazja by zadbać o zdrowie. Świadczą o tym statystyki akcji przeprowadzonej 4 września w Kobierzycach. Z badań wzroku prowadzonych tam przez Zespół NZOZ Twój Lekarz skorzystało ponad 150 osób. Ponad 40 pacjentów zgłosiło się do Programu Wczesnej Diagnostyki Chorób Układu Krążenia.    

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO NOWEJ PORADNI DIABETOLOGICZNEJ!

Cukrzyca jest według ekspertów największą niezakaźną pandemią w historii ludzkości. Na całym świecie cierpi na tę chorobę około 400 milionów ludzi. Zapobieganie cukrzycy i jej groźnym skutkom jest jednym z priorytetów w działalności NZOZ Twój Lekarz.

GDZIE DO LEKARZA W ŚWIĘTA I NOWY ROK?

Gdzie udać się w święta i Nowy Rok, gdy potrzebujemy porady medycznej? Pomoc w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczą placówki Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Można także skorzystać z Teleplatformy Pierwszego Kontaktu NFZ.