BIAŁA NIEDZIELA W JORDANOWIE – TWÓJ LEKARZ

18 września kolejna Biała Niedziela w Powiecie Wrocławskim. Tym razem możliwość skorzystania z całej gamy bezpłatnych badań i usług medycznych będą mieli mieszkańcy Gminy Jordanów Śląski. Podobnie jak w Kobierzycach jednym z uczestników Białej Niedzieli będzie NZOZ Twój Lekarz. Zespół sieci przychodni działających we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce przygotował zestaw specjalnych atrakcji.

Eksperci z Pracowni Rehabilitacji przeprowadzą badania wad postawy u dzieci. Będą przyjmować również dorosłych wymagających użycia aparatu do fali uderzeniowej oraz stosowania presoterapii. Badaniami wzroku zajmie się z Centrum Okulistyki i Laseroterapii, natomiast ocenę zmian skórnych prowadzić będzie Poradnia Chirurgiczna. 

Biała Niedziela to znakomita okazja by zadbać o zdrowie. Świadczą o tym statystyki akcji przeprowadzonej 4 września w Kobierzycach. Z badań wzroku prowadzonych tam przez Zespół NZOZ Twój Lekarz skorzystało ponad 150 osób. Ponad 40 pacjentów zgłosiło się do Programu Wczesnej Diagnostyki Chorób Układu Krążenia.