DBAJ O SYLWETKĘ I OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!

Modelowanie sylwetki to jedno z najpopularniejszych ostatnio zagadnień, o które pytają Pacjentki NZOZ Twój Lekarz. Troska o zdrowie i dobre samopoczucie idzie w parze z dbaniem o urodę i jak najlepszy wygląd. By sprostać rosnącemu zainteresowaniu Pracownia Rehabilitacji NZOZ Twój Lekarz oferuje wszystkim zainteresowanym promocyjne zestawy czterech najczęściej wybieranych zabiegów modelujących sylwetkę. Kupując cztery zabiegi, piąty otrzymujemy za darmo!

Fala uderzeniowa jest  rozwiązaniem zaprojektowanymdo bezinwazyjnego ujędrniania skóry i redukcji cellulitu oraz rozbicia tkanki tłuszczowej za pomocą rozchodzących się w organizmie intensywnych drgań pochodzących z fali akustycznej.  Dodatkowo system ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką.

Presoterapia czyli drenaż limfatyczny, to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Jest to jedna z ważnych i skutecznych form oddziaływania w terapii antycellulitowej i wspomagającej odchudzanie. To także metoda likwidującą obrzęki. Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia pacjenta i efekt „lekkości” ciała.

Masaż bańką chińską zwiększa przekrwienie, które daje lepsze dotlenienie i metabolizm komórek skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wywołujemy przez zassanie skóry bańką wspomaga przepływ limfy, przez co zmniejsza obrzęki i cellulit. Podczas masażu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn. Masaż wibracyjny to połączenie masażu klasycznego, wykonywanego rękoma przez masażystę oraz masażu przyrządowego, w którym wykorzystuje się wibracje specjalnych urządzeń. Masowanie powierzchnie szybciej się regenerują, rozluźniają oraz przyśpiesza się ukrwienie skóry i tkanek podskórnych. Masaż ma efekt antycellulitowy i wspomagający odchudzanie.


Zamów pakiet dzwoniąc na naszą infolinię: 71 311 12 36


Nazwa zabiegucena jednostkowakwota za 5 zabiegówpakiet promocyjny 5 w cenie 4
Fala uderzeniowa antycellulitowa jedna okolica100.00 zł500,00 zł400,00 zł
Drenaż limfatyczny80.00 zł400,00 zł320,00 zł
Masaż bańką chińską wybranej okolicy60.00 zł300,00 zł240,00 zł
Masaż wibracyjny antycellulitowy60.00 zł300,00 zł240,00 zł