DODATKOWY NUMER TELEFONU DO REJESTRACJI NZOZ TWÓJ LEKARZ

POTRZEBUJESZ PORADY LEKARZA POZ – DZWOŃ 71 715 80 00!

Sezonowy wzrost zachorowań na grypę oraz infekcje grypopodobne, w połączeniu z narastającą czwartą falą pandemii COVID-19, jest powodem ogromnego wzrostu zainteresowania poradami lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Każdego dnia pracownicy INFOLINII odbierają setki telefonów ustalając dogodne terminy takich wizyt w placówkach NZOZ Twój Lekarz.

W tym samym czasie z INFOLINII korzystają także wszyscy pozostali Pacjenci, którzy nie są zainteresowani wizytami w POZ ale np.: przedłużaniem recept na stale przyjmowane leki, szczepieniami, czy poradami specjalistów. W ostatnich tygodniach było to przyczyną wydłużenia się czasu oczekiwania na połączenie z konsultantami, a w krytycznych przypadkach powodowało przeciążenie centrali.

By uniknąć takich sytuacji Twój Lekarz uruchamia nową linię przeznaczoną dla Pacjentów, którzy chcą skorzystać z Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Pod numerem 71 715 80 00 dzwoniący mogą wybrać konsultacje lekarskie dla dzieci bądź dorosłych. Bardziej szczegółowo określają także cel wizyty. Takie rozwiązanie pozwala skrócić czas oczekiwania na rejestrację w przypadku ostrych zachorowań, co jest niezmiernie ważne w sezonie grypowym.