Dzień Dziecka w sieci Twój Lekarz

Pierwszego czerwca naszych najmłodszych Pacjentów odwiedzi Super Lekarz! Maskotka propagująca zdrowy tryb życia będzie rozdawać upominki z okazji Dnia Dziecka w nowej Przychodni Twój Lekarz na Jagodnie. Spotka się też z mieszkańcami dynamicznie rozwijającego się osiedla. 

Radosne świętowanie rozpocznie się o godzinie 9:00 w placówce przy ulicy Drabika 74. Podczas spotkań z najmłodszymi Super Lekarz przypomni podstawowe zasady zdrowego trybu życia i zachęci dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzień Dziecka będzie też okazją do podzielenia się pomysłami na bezpieczne wakacyjne zabawy. Zapraszamy!ZADBAJ O SERCE SWOJEGO DZIECKA!

Twoje dziecko szybko się męczy? Zdarzają mu się omdlenia i zawroty głowy? Nie lekceważ objawów, które mogą świadczyć o problemach z krążeniem. Zgłoś się do kardiologa dziecięcego na Jagodnie we Wrocławiu!

W WAKACJE UWAŻAJ NA CHOROBY ZAKAŹNE!

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, to także okres kiedy bardziej niż zwykle narażeni jesteśmy na choroby zakaźne. Jest to grupa schorzeń wywoływanych przez różnorodne mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy, grzyby czy pasożyty.

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PULMONOLOGA DZIECIĘCEGO

Nawracające infekcje dróg oddechowych u dzieci, przewlekły kaszel i uczucie duszności – to zestaw sygnałów alarmowych, których absolutnie nie wolno ignorować. Jeśli się pojawiają, trzeba zasięgnąć porady pulmonologa dziecięcego.