Dzień Dziecka w sieci Twój Lekarz

Pierwszego czerwca naszych najmłodszych Pacjentów odwiedzi Super Lekarz! Maskotka propagująca zdrowy tryb życia będzie rozdawać upominki z okazji Dnia Dziecka w nowej Przychodni Twój Lekarz na Jagodnie. Spotka się też z mieszkańcami dynamicznie rozwijającego się osiedla. 

Radosne świętowanie rozpocznie się o godzinie 9:00 w placówce przy ulicy Drabika 74. Podczas spotkań z najmłodszymi Super Lekarz przypomni podstawowe zasady zdrowego trybu życia i zachęci dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzień Dziecka będzie też okazją do podzielenia się pomysłami na bezpieczne wakacyjne zabawy. Zapraszamy!DO SZKOŁY BEZ STRESU I LĘKU - PORADY PSYCHOLOGA

Początek roku szkolnego to dla wielu uczniów spory stres. Jedni wracają do znanych już sobie miejsc i osób, inni rozpoczną zupełnie nowy rozdział w życiu. Mowa o pierwszakach, którzy właśnie zaczęli naukę w szkole podstawowej. Jak wspierać dziecko, by zapewnić mu dobry start? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnych odcinkach nowego cyklu, podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ZDROWE ŚWIĘTO PLONÓW W KOBIERZYCACH

Już od 20 lat NZOZ Twój Lekarz dba o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Gminy Kobierzyce. Nowoczesna opieka medyczna polega nie tylko na leczeniu, ale także na zapobieganiu chorób i edukacji prozdrowotnej.