21 listopada rozpoczyna działalność PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA w sieci NZOZ Twój Lekarz. W ramach nowego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia poradnia zapewnia dostęp do diagnostyki i leczenia chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego osobom  powyżej 18 roku życia.

Nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych może skutkować różnorodnymi objawami, takimi jak nadpobudliwość, problemy ze snem, kołatanie serca, nadmierne pocenie się, otyłość, poczucie zmęczenia i wiele innych. Ludzie zmagający się z tymi problemami w większości wymagają specjalistycznego wsparcia endokrynologa.

Pacjentów ze skierowaniami od lekarzy pierwszego kontaktu przyjmuje specjalistka endokrynologii, dr Angelika Kogut. Rejestracja telefoniczna, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00, pod numerem 71 311 12 36. 

Chcesz dowiedzieć się jakie przyczyny i objawy chorób endokrynologicznych? Jak wygląda leczenie i na czym polega profilaktyka. Odpowiedzi znajdziesz w serii podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ z udziałem dr Angelika Kogut. Cykl dostępny jest na platformie YOUTUBE

ZABIERZ ZDROWIE NA MAJÓWKĘ - GDZIE PO PORADĘ W DŁUGI WEEKEND?

Przed nami długi majowy weekend, który w tym roku rozpocznie się już w środę. Pamiętajmy, że wiedza o tym, gdzie zgłosić się po pomoc medyczną podczas dni wolnych od pracy, jest równie istotna jak dobrze zaplanowany wypoczynek. Dlatego warto mieć pod ręką listę placówek, które udzielają pomocy w święta. 

NOWOCZESNA TERAPIA BLIZN DLA ZDROWIA I ESTETYKI

Wyraźnie widoczna blizna nie musi już codziennie przypominać o cesarskim cięciu, bolesnym urazie czy przebytej operacji. Właściwa i wcześnie podjęta terapia w Pracowni Rehabilitacji NZOZ Twój Lekarz pozwala na znaczącą poprawę zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności tkanki bliznowatej.