21 listopada rozpoczyna działalność PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA w sieci NZOZ Twój Lekarz. W ramach nowego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia poradnia zapewnia dostęp do diagnostyki i leczenia chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego osobom  powyżej 18 roku życia.

Nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych może skutkować różnorodnymi objawami, takimi jak nadpobudliwość, problemy ze snem, kołatanie serca, nadmierne pocenie się, otyłość, poczucie zmęczenia i wiele innych. Ludzie zmagający się z tymi problemami w większości wymagają specjalistycznego wsparcia endokrynologa.

Pacjentów ze skierowaniami od lekarzy pierwszego kontaktu przyjmuje specjalistka endokrynologii, dr Angelika Kogut. Rejestracja telefoniczna, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00, pod numerem 71 311 12 36. 

Chcesz dowiedzieć się jakie przyczyny i objawy chorób endokrynologicznych? Jak wygląda leczenie i na czym polega profilaktyka. Odpowiedzi znajdziesz w serii podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ z udziałem dr Angelika Kogut. Cykl dostępny jest na platformie YOUTUBE

ZDROWE MIKOŁAJKI Z TWOIM LEKARZEM

Zdrowie to najcenniejszy prezent – także od Świętego Mikołaja. Dlatego w środę 6 grudnia jego pomocnikiem zostanie SUPER LEKARZ! Maskotkę NZOZ Twój Lekarz można będzie spotkać od 12:00 do 16:00 na wrocławskich osiedlach gdzie mieszczą się przychodnie sieci – na Jagodnie, Ołtaszynie, Krzykach i Muchoborze.

JAK UPORAĆ SIĘ Z JESIENNĄ INFEKCJĄ?

Jesień to czas, kiedy często zmagamy się z przeziębieniami i grypą. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić, aby szybko wrócić do zdrowia i nie narażać innych. Specjalistka chorób zakaźnych, dr Ewa Jarowicz, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w podcaście CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ENDOKRYNOLOG NA NFZ W SIECI TWÓJ LEKARZ!

21 listopada rozpoczyna działalność PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA w sieci NZOZ Twój Lekarz. W ramach nowego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia poradnia zapewnia dostęp do diagnostyki i leczenia chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego osobom powyżej 18 roku życia.