Ostatnie tygodnie roku szkolnego to czas, kiedy wszyscy myślimy już o zbliżających się wakacjach. Super Lekarz nie jest tu wyjątkiem. On także marzy o letnich przygodach nie może się doczekać wakacji. Jedno jest pewne, zamierza je spędzić bezpiecznie, aktywnie i najlepiej z przyjaciółmi.

Dokąd się wybierze? Zdecydują o tym uczestnicy konkursu plastycznego organizowanego przez NZOZ Twój Lekarz. To oni w swoich pracach plastycznych – szkicach, rysunkach i obrazach przedstawią Super Lekarza na wakacjach.  Wymyślą miejsca, przygody, nowych przyjaciół i przeniosą je na papier.

Konkurs właśnie się rozpoczyna. Co trzeba zrobić? Narysować lub namalować SUPER LEKARZA NA WAKACJACH. Następnie zdjęcie pracy, opisane imieniem i nazwiskiem, przesłać pocztą elektroniczną na adres konkurs@twojlekarz.net. Na prace czekamy do 10 czerwca. Wtedy zaprezentujemy je na naszej stronie internetowej i na profilu Fb. Tam będzie można na nie głosować.

Głosowanie potrwa do piątku 17 czerwca do godziny 12:00. W poniedziałek 20 czerwca, ogłosimy trójkę zwycięzców, których rysunki uzyskały najwięcej internetowych głosów /lajków na portalu Facebook/. Autorzy zwycięskich prac otrzymają zestawy nagród NZOZ Twój Lekarz wraz z kartami upominkowymi /o wartości 150 zł/, na sprzęt sportowo rekreacyjny niezbędny podczas aktywnego wakacyjnego wypoczynku.

Regulamin konkursu przeczytasz TUTAJ.