ŁATWIEJSZY DOSTĘP DO OCHRONY ZDROWIA NA WROCŁAWSKIM MUCHOBORZE!

27 września otwarta zostanie nowa przychodnia sieci NZOZ Twój Lekarz przy ulicy Gagarina 110 we Wrocławiu. Nowe centrum medyczne przejmie funkcje dotychczasowej przychodni Twój Lekarz na Muchoborze, działającej przy ulicy Kunickiego 37A. To reakcja na dynamiczny rozwój tej części miasta. Przychodnia świadczyć będzie usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ oraz komercyjne porady specjalistyczne.

Nowe osiedla, na które wprowadza się coraz więcej rodzin z małymi dziećmi potrzebują nie tylko sklepów i punktów usługowych, ale także przedszkoli, szkół i ochrony zdrowia na jak najwyższym poziomie” – podkreśla szefowa sieci Twój Lekarz Mariola Madler – Litera.

„Właśnie z myślą o najmłodszym pokoleniu powołaliśmy ZESPÓŁ OPIEKI WCZESNODZIECIĘCEJ, który ma stanowić wsparcie dla rodziców naszych najmłodszych Pacjentów” – dodaje lekarka. Poradnie wchodzące w skład Zespołu, takie jak REHABILITACJA DZIECIĘCA, czy PORADNIA LAKTACYJNA mieścić się będą właśnie w Przychodni przy ulicy Gagarina 110. Placówka dołączy też do sieci punktów szczepień przeciw COVID-19 prowadzonych przez NZOZ Twój Lekarz. 

Nowe centrum medyczne dysponuje sześcioma gabinetami, przestronną poczekalnią i dużym parkingiem. Nie bez znaczenia jest położenie przy głównej ulicy, dzięki czemu Pacjenci bez trudu mogą trafią do nowej placówki.

Gagarina-1_1