Ze względu na duże zainteresowanie poradami medycznymi w weekendy NZOZ Twój Lekarz  uruchamia tę usługę w kolejnej placówce. W każdą sobotę od 9:00 do 15:00 otwarta jest wrocławska przychodnia przy ulicy Zwycięskiej 41. Od 7 października sobotni dyżur w godzinach  9:00 – 12:00 pełnić będzie też przychodnia przy ulicy Buforowej 69 na wrocławskim Jagodnie.

W obu placówkach w soboty przyjmować będą lekarze pierwszego kontaktu. Z wizyt mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Sobotnie konsultacje są odpłatne. Wizyta kosztuje 210 złotych.  Pacjenci zadeklarowani do placówek NZOZ Twój Lekarz korzystają ze specjalnej zniżki i płacą 160 złotych. Na sobotnie wizyty można rejestrować się telefonicznie pod numerem 71 311 12 36.  

WIELKANOC 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkanocne upłyną w zdrowiu i radosnej atmosferze. Życzymy,
aby czas spędzony z bliskimi przyniósł wiele pozytywnej energii i siły do pokonywania
codziennych wyzwań.

GDZIE DO LEKARZA W ŚWIĘTA WIELKANOCNE?

Od soboty 30 marca do poniedziałku 1 kwietnia osobiste porady w zakresie PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ na NFZ świadczą placówki NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.

TWÓJ LEKARZ RADZI - ŚWIĘTUJ ZDROWO!

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który w polskiej tradycji jest ściśle związany z rodzinnym biesiadowaniem. Stoły uginające się od mazurków, bab wielkanocnych oraz innych smakołyków stanowią nie lada wyzwanie dla osób dbających o linię lub zmagających się z problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie czy nadwaga. Jak więc cieszyć się świątecznymi potrawami, nie rezygnując z dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie?