optometrysta

Konsultacje i usługi optometryczne dostępne są już w przychodni Twój Lekarz w Kobierzycach. Nowo otwarty Punkt Optometryczny sąsiaduje z laboratorim DIAGNOSTYKI oraz gabinetami CENTRUM OKULISTYKI I LASEROTRERAPII przy ulicy Witosa 5.

W nowej placówce Pacjenci mają możliwość realizacji recept na okulary, oraz indywidualnego doboru szkieł i oprawek. Doświadczony optometrysta doradzi najodpowiedniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta.

Rejestracja osobista lub telefoniczna pod numerem 578 551 638.

WIELKANOC 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkanocne upłyną w zdrowiu i radosnej atmosferze. Życzymy,
aby czas spędzony z bliskimi przyniósł wiele pozytywnej energii i siły do pokonywania
codziennych wyzwań.

GDZIE DO LEKARZA W ŚWIĘTA WIELKANOCNE?

Od soboty 30 marca do poniedziałku 1 kwietnia osobiste porady w zakresie PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ na NFZ świadczą placówki NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.

TWÓJ LEKARZ RADZI - ŚWIĘTUJ ZDROWO!

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który w polskiej tradycji jest ściśle związany z rodzinnym biesiadowaniem. Stoły uginające się od mazurków, bab wielkanocnych oraz innych smakołyków stanowią nie lada wyzwanie dla osób dbających o linię lub zmagających się z problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie czy nadwaga. Jak więc cieszyć się świątecznymi potrawami, nie rezygnując z dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie?