Po biopsji cienkoigłowej w diagnostyce chorób tarczycy, czas na kolejne pytania do chirurga w podcaście CO NA TO TWÓJ LEKARZ. Zapraszamy na kontynuację wyjątkowej serii, której gościem jest specjalista chirurgii, dr Adam Kuźmiński. 

Nowy odcinek poświęcony jest przepuklinie, jej przyczynom i objawom. 21 lutego opowiemy o  innowacyjnych metodach leczenia, w tym o operacjach z użyciem siatki polipropylenowej. Nasz ekspert podpowie jak efektywnie wrócić do zdrowia po operacji przepukliny i o czym pamiętać by uniknąć powikłań.

Jeżeli żylaki kończyn dolnych sprawiają, że każdy dzień jest wyzwaniem, następna odsłona podcastu zaplanowana na 28 lutego, dostarczy Ci nie tylko cennych informacji, ale także nadziei na poprawę. Znajdziesz w niej odpowiedzi na pytania dotyczące sposobów walki z żylakami, w tym nowoczesnych technik operacyjnych. Cykl z udziałem chirurga zakończy się 6 marca odcinkiem o diagnozowaniu i leczeniu choroby hemoroidalnej. 

Dołącz do pacjentów dobrze poinformowanych i subskrybuj kanał CO NA TO TWÓJ LEKARZ. Wspólnie odkryjemy, jak możesz poprawić komfort życia i cieszyć się pełnią zdrowia. To więcej niż podcast – to przewodnik po świecie lepszego samopoczucia i efektywnej opieki zdrowotnej.

WIELKANOC 2024

Niech zbliżające się Święta Wielkanocne upłyną w zdrowiu i radosnej atmosferze. Życzymy,
aby czas spędzony z bliskimi przyniósł wiele pozytywnej energii i siły do pokonywania
codziennych wyzwań.

GDZIE DO LEKARZA W ŚWIĘTA WIELKANOCNE?

Od soboty 30 marca do poniedziałku 1 kwietnia osobiste porady w zakresie PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ na NFZ świadczą placówki NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.

TWÓJ LEKARZ RADZI - ŚWIĘTUJ ZDROWO!

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który w polskiej tradycji jest ściśle związany z rodzinnym biesiadowaniem. Stoły uginające się od mazurków, bab wielkanocnych oraz innych smakołyków stanowią nie lada wyzwanie dla osób dbających o linię lub zmagających się z problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie czy nadwaga. Jak więc cieszyć się świątecznymi potrawami, nie rezygnując z dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie?