Pakiety rehabilitacyjne

Niemal 85% Polaków przyznaje, że mieli w ostatnim czasie problemy z bólem kręgosłupa. Siedmiu na dziesięciu badanych cierpi na przewlekły ból, ale połowa bagatelizuje problem i nie podejmuje żadnego leczenia – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Carolina Medical Center. Zwyrodnienia, kontuzje czy choroba reumatyczna, doskwierają coraz większej liczbie osób. Przyczyniają się do tego między innymi brak regularnych ćwiczeń i siedzący tryb życia. Tymczasem jak podkreślają specjaliści z upływem lat powinniśmy coraz bardziej dbać o kręgosłup, stawy i kończyny, bowiem od ich sprawności zależy komfort naszego życia. Profilaktyka i łagodzenie dolegliwości ze strony układu ruchu to główny cel PAKIETÓW REHABILITACYJNYCH przygotowanych w NZOZ Twój Lekarz. Właściwie dobrane zabiegi fizjoterapeutyczne wspomagają walkę z chorobami, skutkami urazów i bólem. Pomagają w powrocie do pełnej sprawności ruchowej oraz jej utrzymaniu. Nasi lekarze, fizjoterapeuci i masażyści zajmują się pacjentami zarówno po endoprotezowaniu, jak i po innych operacjach stawów biodrowych i kolanowych. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i dostosowanie metod rehabilitacji do stanu zdrowia, z uwzględnieniem chorób współistniejących.

Pakiety rehabilitacyjne

PAKIET OPTIMUM

SERIA ZABIEGÓW FIZYKOTERAPUETYCZNYCH - 5 DNI

W pakiecie:

  • Indywidualne dobranie serii zabiegów przez fizjoterapeutę
  • 3 zabiegi fizykoterapeutyczne każdego dnia

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI ZABIEGÓW! Czas realizacji: 6 miesięcy od daty zakupu CENA PROMOCYJNA – 200 PLN

 

Od dn. 19.04.2022r. pakiety rehabilitacyjne będą dostępne w stałej ofercie w cenie: 250 zł.

 

PAKIET PREMIUM

SERIA ZABIEGÓW FIZYKOTERAPUETYCZNYCH I MASAŻU LECZNICZCZEGO – 5 DNI W pakiecie:

  • Indywidualne dobranie serii zabiegów przez fizjoterapeutę
  • 3 zabiegi fizjoterapeutyczne każdego dnia, w tym MASAŻ CZĘŚCIOWY KLASYCZNY LUB INDYWIDUALNA TERAPIA MANUALNA

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI ZABIEGÓW! Czas realizacji pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu Podczas ostatniej serii zabiegów możliwość wykonania dodatkowo zabiegu TAPINGU (ustalone wcześniej z fizjoterapeutą) z 15 % zniżką CENA PROMOCYJNA – 350 PLN

 

Od dn. 19.04.2022r. pakiety rehabilitacyjne będą dostępne w stałej ofercie w cenie: 400 zł.

 

PAKIETY W FORMIE BONÓW PODARUNKOWYCH DOSTĘPNE SĄ W PRACOWNI REHABILITACJI NZOZ TWÓJ LEKARZ ORAZ W PUNKTACH REJESTRACJI POSZCZEGÓLNYCH PLACÓWEK SIECI.

DZIEŃ DZIECKA W SIECI TWÓJ LEKARZ

Pierwszego czerwca naszych najmłodszych Pacjentów odwiedzi Super Lekarz! Maskotka propagująca zdrowy tryb życia będzie rozdawać upominki z okazji Dnia Dziecka w nowej Przychodni Twój Lekarz na Jagodnie

ZDROWIE W PREZENCIE NA DZIEŃ MATKI

26 maja – to data wyjątkowa. Wspaniały moment, by z szacunkiem i wdzięcznością pomyśleć o najważniejszych kobietach w naszym życiu – Matkach.

20-LECIE NZOZ TWÓJ LEKARZ

Od 20 lat pozostajemy blisko Ciebie i Twojej Rodziny. Leczymy, otaczamy opieką, doradzamy i namawiamy do zdrowego trybu życia.