Powiat Wrocławski został nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd” za realizowany przez NZOZ Twój Lekarz program profilaktyki chorób odkleszczowych na lata 2023–2025. Konkurs na najlepszy program zdrowotny w polskich gminach, powiatach i województwach organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz magazyn Rynek Zdrowia. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa do 12 lutego. Głos można oddać tutaj.

Program profilaktyki chorób odkleszczowych (boreliozy) dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego jest skierowany do osób, które w ostatnim czasie zostały ukłute przez kleszcze i nie przeszły badań. 

Dotychczasowi uczestnicy programu mogli bezpłatnie i bez skierowania zgłaszać się na konsultacje w przychodniach NZOZ Twój Lekarz. Dzięki temu mieli dostęp do badań diagnostycznych, a w razie potrzeby także wizyt u specjalisty chorób zakaźnych. 

Wszyscy uczestnicy programu otrzymali materiały edukacyjne na temat profilaktyki chorób odkleszczowych wraz z dostępem do cyklu podcastów medycznych CO NA TO TWÓJ LEKARZ. Odcinki podcastu można słuchać m.in. na Spotify i YouTube

ZADBAJ O SERCE W WALENTYNKI!

W Dzień Zakochanych warto z czułością pomyśleć nie tylko o ukochanych osobach, ale także o sercu, które bardzo potrzebuje, by traktować je z uczuciem. Popularny walentynkowy emblemat jest przede wszystkim symbolem życia. Dlatego troska o zdrowie serca, to najlepszy prezent nie tylko 14 lutego.  

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PORADNI CHORÓB ZAKAŹNYCH

Diagnozowanie, leczenie i profilaktyka chorób zakaźnych to główne cele nowej poradni otwartej w NZOZ Twój Lekarz. W przychodniach Promenady Wrocławskie i Kobierzyce komercyjnych porad w tym zakresie udziela dr Ewa Jarowicz.

PROGRAM ZDROWOTNY POWIATU WROCŁAWSKIEGO NOMINOWANY W KONKURSIE ZDROWY SAMORZĄD

Powiat Wrocławski został nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd” za realizowany przez NZOZ Twój Lekarz program profilaktyki chorób odkleszczowych na lata 2023–2025. Konkurs na najlepszy program zdrowotny w polskich gminach, powiatach i województwach organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz magazyn Rynek Zdrowia.