Szczepionki Pfizer dostępne od zaraz!

Niepokojące doniesienia na temat możliwej czwartej fali pandemii COVID-19, a w konsekwencji możliwość powrotu pandemicznych obostrzeń, to powód do przyspieszenia akcji szczepień. NZOZ Twój Lekarz jako podmiot prowadzący sześć punktów szczepień we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce posiada obecnie zapasy preparatu Pfizer oraz możliwości zorganizowania akcji szczepień dla pracowników firm.

Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie to jedyny sposób przeciwdziałania groźnym skutkom zachorowań na SARS-CoV-2, a jednocześnie gwarancja stabilnego funkcjonowania przedsiębiorstw w dobie pandemii. Listy osób, które chcą zaszczepić się przeciw COVID-19 w terminie od 26.07 do 30.07 prosimy przesyłać na adres: mp@twojlekarz.net Akcja dotyczy także pracowników z zagranicy. Jest bezpłatna. Zgłaszane osoby nie muszą posiadać skierowania ani numeru PESEL.

Pacjenci indywidualni, którzy są zainteresowani szczepieniem preparatem Pfizer mogą rejestrować się telefonicznie pod numerem 71 311 12 36, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11:00 do 18:00.