Terminarz szczepień covid-19 wypełniony do 31 marca!

Zainteresowanie szczepieniami przeciw COVID-19 jest bardzo duże i znacznie przekracza zapowiadane przez rząd 30 dawek szczepionki na tydzień, w każdym z punktów szczepień. Obecnie w placówkach NZOZ Twój Lekarz terminarz szczepień zapełniony jest do 31 marca, co oznacza wstrzymanie rejestracji.

Mamy nadzieję, że kolejne dostawy szczepionek będą większe i pozwolą na zwiększenie liczby osób szczepionych tygodniowo. O możliwości rejestracji w nowych terminach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej www.twojlekarz.net oraz za pośrednictwem infolinii NZOZ Twój Lekarz pod numerem 71 311 12 36 wew. 0

Osoby zainteresowane szczepieniami mogą zgłaszać się pod numer ogólnopolskiej infolinii 989, która w przypadku braku wolnych miejsc oddzwoni do pacjenta, jeśli pojawią się nowe terminy szczepień. Można też wypełnić formularz dla pacjentów dostępny na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/  Każda osoba, która wypełni dokument zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.

Zespół NZOZ Twój Lekarz