Potrzebujesz zdalnej konsultacji medycznej? Brakuje Ci skierowania lub zaświadczenia? Twoje leczenie się przedłuża i wymaga kolejnego zwolnienia? Skorzystaj z uproszczonej ścieżki realizacji porad w PODSTAWOWEJ OPIECE ZDROWOTNEJ

Twój Lekarz Express to usługa gwarantująca konsultację zdalną na NFZ, w dniu zgłoszenia. Zachęcamy do rejestrowania się on-line pod adresem www.twojlekarz.net Usługa Twój Lekarz Express to pierwsza pozycja na liście poradni w systemie rejestracyjnym.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00, pod numerem 71 715 80 00. 

Jak zarejestrować się online w ramach usługi Twój Lekarz Express?

Wejdź na stronę www.twojlekarz.net i odszukaj w prawym górnym rogu przycisk „Rejestracja online”. Wybierz ten przycisk, aby przejść do systemu rezerwacji online.

Następnie wybierz z listy przychodnie pozycję „Wszystkie”.

Po wybraniu opcji „Wszystkie” należy wybrać z rozwijanej listy pozycję „Express Poradnia lekarza POZ – wizyta zdalna – Twój Lekarz Express.

Na koniec wystarczy wybrać dogodny termin oraz zarezerwować go przyciskiem „Zarezerwuj termin”.

PROFILAKTYKA CHORÓB ODKLESZCZOWYCH

Przed nami kolejna odsłona Programu Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na lata 2023 – 2025 dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego. Choroby przenoszone przez kleszcze, takie jak borelioza, stają się coraz większym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Odpowiedzią na rosnące ryzyko jest program zainicjowany i sfinansowany przez Starostwo Powiatowe.

WKŁADKI ODCIĄŻAJĄCE PWO - PRAWDZIWA ULGA DLA BOLĄCYCH STÓP

Zmagasz się z bólem stóp, dyskomfortem podczas chodzenia albo innymi dolegliwościami ograniczającymi codzienne aktywności? Jeśli tak, rozwiązaniem mogą być profesjonalne wkładki (PWO), dostosowane indywidualnie przez specjalistę fizjoterapii. To ulga dla stóp i droga do zdecydowanej poprawy jakości życia.