Potrzebujesz zdalnej konsultacji medycznej? Brakuje Ci skierowania lub zaświadczenia? Twoje leczenie się przedłuża i wymaga kolejnego zwolnienia? Skorzystaj z uproszczonej ścieżki realizacji porad w PODSTAWOWEJ OPIECE ZDROWOTNEJ

Twój Lekarz Express to usługa gwarantująca konsultację zdalną na NFZ, w dniu zgłoszenia. Zachęcamy do rejestrowania się on-line pod adresem www.twojlekarz.net Usługa Twój Lekarz Express to pierwsza pozycja na liście poradni w systemie rejestracyjnym.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00, pod numerem 71 715 80 00. 

Jak zarejestrować się online w ramach usługi Twój Lekarz Express?

Wejdź na stronę www.twojlekarz.net i odszukaj w prawym górnym rogu przycisk „Rejestracja online”. Wybierz ten przycisk, aby przejść do systemu rezerwacji online.

Następnie wybierz z listy przychodnie pozycję „Wszystkie”.

Po wybraniu opcji „Wszystkie” należy wybrać z rozwijanej listy pozycję „Express Poradnia lekarza POZ – wizyta zdalna – Twój Lekarz Express.

Na koniec wystarczy wybrać dogodny termin oraz zarezerwować go przyciskiem „Zarezerwuj termin”.

ZADBAJ O SERCE W WALENTYNKI!

W Dzień Zakochanych warto z czułością pomyśleć nie tylko o ukochanych osobach, ale także o sercu, które bardzo potrzebuje, by traktować je z uczuciem. Popularny walentynkowy emblemat jest przede wszystkim symbolem życia. Dlatego troska o zdrowie serca, to najlepszy prezent nie tylko 14 lutego.  

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PORADNI CHORÓB ZAKAŹNYCH

Diagnozowanie, leczenie i profilaktyka chorób zakaźnych to główne cele nowej poradni otwartej w NZOZ Twój Lekarz. W przychodniach Promenady Wrocławskie i Kobierzyce komercyjnych porad w tym zakresie udziela dr Ewa Jarowicz.

PROGRAM ZDROWOTNY POWIATU WROCŁAWSKIEGO NOMINOWANY W KONKURSIE ZDROWY SAMORZĄD

Powiat Wrocławski został nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd” za realizowany przez NZOZ Twój Lekarz program profilaktyki chorób odkleszczowych na lata 2023–2025. Konkurs na najlepszy program zdrowotny w polskich gminach, powiatach i województwach organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz magazyn Rynek Zdrowia.