Potrzebujesz zdalnej konsultacji medycznej? Brakuje Ci skierowania lub zaświadczenia? Twoje leczenie się przedłuża i wymaga kolejnego zwolnienia? Skorzystaj z uproszczonej ścieżki realizacji porad w PODSTAWOWEJ OPIECE ZDROWOTNEJ

Twój Lekarz Express to usługa gwarantująca konsultację zdalną na NFZ, w dniu zgłoszenia. Zachęcamy do rejestrowania się on-line pod adresem www.twojlekarz.net Usługa Twój Lekarz Express to pierwsza pozycja na liście poradni w systemie rejestracyjnym.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00, pod numerem 71 715 80 00. 

Jak zarejestrować się online w ramach usługi Twój Lekarz Express?

Wejdź na stronę www.twojlekarz.net i odszukaj w prawym górnym rogu przycisk „Rejestracja online”. Wybierz ten przycisk, aby przejść do systemu rezerwacji online.

Następnie wybierz z listy przychodnie pozycję „Wszystkie”.

Po wybraniu opcji „Wszystkie” należy wybrać z rozwijanej listy pozycję „Express Poradnia lekarza POZ – wizyta zdalna – Twój Lekarz Express.

Na koniec wystarczy wybrać dogodny termin oraz zarezerwować go przyciskiem „Zarezerwuj termin”.

DO SZKOŁY BEZ STRESU I LĘKU - PORADY PSYCHOLOGA

Początek roku szkolnego to dla wielu uczniów spory stres. Jedni wracają do znanych już sobie miejsc i osób, inni rozpoczną zupełnie nowy rozdział w życiu. Mowa o pierwszakach, którzy właśnie zaczęli naukę w szkole podstawowej. Jak wspierać dziecko, by zapewnić mu dobry start? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnych odcinkach nowego cyklu, podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ZDROWE ŚWIĘTO PLONÓW W KOBIERZYCACH

Już od 20 lat NZOZ Twój Lekarz dba o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Gminy Kobierzyce. Nowoczesna opieka medyczna polega nie tylko na leczeniu, ale także na zapobieganiu chorób i edukacji prozdrowotnej.