Cukrzyca jest według ekspertów największą niezakaźną pandemią w historii ludzkości. Na całym świecie cierpi na tę chorobę około 400 milionów ludzi. W Polsce zdiagnozowaną ją u niespełna 3 milionów osób. Specjaliści szacują jednak, że ponad 1,5 miliona dorosłych Polaków żyje z cukrzycą bez jej rozpoznania. Tymczasem długotrwale utrzymujący się wysoki poziom cukru we krwi powoduje uszkodzenia wielu narządów, w tym serca i naczyń krwionośnych, nerek, nerwów i oczu.

Zapobieganie cukrzycy i jej groźnym skutkom jest jednym z priorytetów w działalności NZOZ Twój Lekarz. Z początkiem 2023 roku w sieci powstała nowa PORADNIA DIABETOLOGICZNA. To efekt kontraktu podpisanego z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dorośli pacjenci wymagający konsultacji diabetologicznych i posiadający skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, mogą rejestrować się na wizyty refundowane przez NFZ korzystając z INFOLINII 71 311 12 36

Nowa poradnia mieści się w Przychodni Twój Lekarz przy ulicy Gagarina 110 we Wrocławiu. W każdy wtorek od godziny 8:30 do 13:30 pacjentów przyjmuje tam dr Agnieszka Szczytkowska – specjalistka chorób wewnętrznych i diabetologii.

DZIEŃ DZIECKA W SIECI TWÓJ LEKARZ

Pierwszego czerwca naszych najmłodszych Pacjentów odwiedzi Super Lekarz! Maskotka propagująca zdrowy tryb życia będzie rozdawać upominki z okazji Dnia Dziecka w nowej Przychodni Twój Lekarz na Jagodnie

ZDROWIE W PREZENCIE NA DZIEŃ MATKI

26 maja – to data wyjątkowa. Wspaniały moment, by z szacunkiem i wdzięcznością pomyśleć o najważniejszych kobietach w naszym życiu – Matkach.

20-LECIE NZOZ TWÓJ LEKARZ

Od 20 lat pozostajemy blisko Ciebie i Twojej Rodziny. Leczymy, otaczamy opieką, doradzamy i namawiamy do zdrowego trybu życia.