szkoła rodzenia

Ciąża i poród to dla organizmu kobiety duże wyzwanie, do którego warto się dobrze przygotować. Szkoła rodzenia stanowi odpowiedź na wątpliwości przyszłych rodziców związane nie tylko z samym momentem przyjścia dziecka na świat, ale również z pielęgnacją noworodka czy dbaniem o dobre samopoczucie i emocje całej rodziny.

Ruszyły zapisy do jesienno-zimowej edycji SZKOŁY RODZENIA. Dla pacjentek NZOZ Twój Lekarz oraz osób im towarzyszących, zajęcia są bezpłatne. W cyklu 8 spotkań mogą brać udział ciężarne, począwszy od 21 tygodnia ciąży do terminu rozwiązania. Zajęcia poprowadzi bardzo lubiana i doceniana przez pacjentki, położna Izabela Ksyta – Moćko. Zapisy i informacje pod numerem tel. 535 004 363 lub mailowo biuro@twojlekarz.net

DO SZKOŁY BEZ STRESU I LĘKU - PORADY PSYCHOLOGA

Początek roku szkolnego to dla wielu uczniów spory stres. Jedni wracają do znanych już sobie miejsc i osób, inni rozpoczną zupełnie nowy rozdział w życiu. Mowa o pierwszakach, którzy właśnie zaczęli naukę w szkole podstawowej. Jak wspierać dziecko, by zapewnić mu dobry start? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnych odcinkach nowego cyklu, podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ZDROWE ŚWIĘTO PLONÓW W KOBIERZYCACH

Już od 20 lat NZOZ Twój Lekarz dba o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Gminy Kobierzyce. Nowoczesna opieka medyczna polega nie tylko na leczeniu, ale także na zapobieganiu chorób i edukacji prozdrowotnej.