Serce na Dzień Matki

26 maja – to data wyjątkowa. Wspaniały moment, by z szacunkiem i wdzięcznością pomyśleć o najważniejszych kobietach w naszym życiu – Matkach. Drogie Mamy, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bo to jest najcenniejszy dar, jakiego możemy doświadczyć. To fundament, na którym budujemy szczęśliwe życie. 

Zachęcamy Was do dbania o Wasze zdrowie nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale przez cały rok. Pamiętajcie, że zdrowie nie jest oczywistością. Warto je pielęgnować i dbać o nie na co dzień. Badania profilaktyczne to jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwalają na wczesne wykrycie wielu chorób i skuteczne ich leczenie.

Podczas rutynowych wizyt lekarskich, możemy monitorować Wasze zdrowie i radzić sobie z wszelkimi problemami, zanim staną się one poważniejsze. To jest klucz do długiego życia, pełnego radości i cudownych chwil w otoczeniu najbliższych. Dziękujemy, za miłość, troskę i serce, które wkładacie w wychowanie i rozwój swoich dzieci.

Zespół NZOZ Twój Lekarz

ZADBAJ O SERCE SWOJEGO DZIECKA!

Twoje dziecko szybko się męczy? Zdarzają mu się omdlenia i zawroty głowy? Nie lekceważ objawów, które mogą świadczyć o problemach z krążeniem. Zgłoś się do kardiologa dziecięcego na Jagodnie we Wrocławiu!

W WAKACJE UWAŻAJ NA CHOROBY ZAKAŹNE!

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, to także okres kiedy bardziej niż zwykle narażeni jesteśmy na choroby zakaźne. Jest to grupa schorzeń wywoływanych przez różnorodne mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy, grzyby czy pasożyty.

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PULMONOLOGA DZIECIĘCEGO

Nawracające infekcje dróg oddechowych u dzieci, przewlekły kaszel i uczucie duszności – to zestaw sygnałów alarmowych, których absolutnie nie wolno ignorować. Jeśli się pojawiają, trzeba zasięgnąć porady pulmonologa dziecięcego.