Serce na Dzień Matki

26 maja – to data wyjątkowa. Wspaniały moment, by z szacunkiem i wdzięcznością pomyśleć o najważniejszych kobietach w naszym życiu – Matkach. Drogie Mamy, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bo to jest najcenniejszy dar, jakiego możemy doświadczyć. To fundament, na którym budujemy szczęśliwe życie. 

Zachęcamy Was do dbania o Wasze zdrowie nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale przez cały rok. Pamiętajcie, że zdrowie nie jest oczywistością. Warto je pielęgnować i dbać o nie na co dzień. Badania profilaktyczne to jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwalają na wczesne wykrycie wielu chorób i skuteczne ich leczenie.

Podczas rutynowych wizyt lekarskich, możemy monitorować Wasze zdrowie i radzić sobie z wszelkimi problemami, zanim staną się one poważniejsze. To jest klucz do długiego życia, pełnego radości i cudownych chwil w otoczeniu najbliższych. Dziękujemy, za miłość, troskę i serce, które wkładacie w wychowanie i rozwój swoich dzieci.

Zespół NZOZ Twój Lekarz

DO SZKOŁY BEZ STRESU I LĘKU - PORADY PSYCHOLOGA

Początek roku szkolnego to dla wielu uczniów spory stres. Jedni wracają do znanych już sobie miejsc i osób, inni rozpoczną zupełnie nowy rozdział w życiu. Mowa o pierwszakach, którzy właśnie zaczęli naukę w szkole podstawowej. Jak wspierać dziecko, by zapewnić mu dobry start? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnych odcinkach nowego cyklu, podcastów CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ZDROWE ŚWIĘTO PLONÓW W KOBIERZYCACH

Już od 20 lat NZOZ Twój Lekarz dba o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Gminy Kobierzyce. Nowoczesna opieka medyczna polega nie tylko na leczeniu, ale także na zapobieganiu chorób i edukacji prozdrowotnej.