20 lat istnienia NZOZ Twój Lekarz

Zrozumienie, serdeczność, profesjonalna pomoc – tego oczekujesz, gdy nadchodzą trudne chwile i musisz pilnie zadbać o zdrowie swoje lub najbliższych Ci osób. Szukasz ludzi, którzy są blisko i których możesz obdarzyć zaufaniem. Twój Lekarz to naturalny i oczywisty wybór. 

Od 20 lat pozostajemy blisko Ciebie i Twojej Rodziny. Leczymy, otaczamy opieką, doradzamy i namawiamy do zdrowego trybu życia. Opieka medyczna nad całą rodziną, jak najbliżej miejsca zamieszkania – to cele, które realizujemy od początku. 

W placówkach ze znakiem Twój Lekarz oferujemy: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy, Punkty Szczepień. Wszystkie nasze przychodnie korzystają z systemu elektronicznej dokumentacji medycznej i wspólnej infolinii.

Do realizacji ambitnych projektów potrzebni są sprawdzeni ludzie, właściwe miejsce i odpowiedni czas. Twój Lekarz to efekt takiego połączenia. Dzięki niemu ludzie z pasją wyznaczają standardy ochrony zdrowia w stawiającej na rozwój gminie Kobierzyce.

Twój Lekarz jest jednostką akredytowaną do prowadzenia specjalizacji w zakresie Medycyny Rodzinnej. Naszych Lekarzy zachęcamy do zdobywania nowych kwalifikacji. Współpracujemy z kilkudziesięcioma specjalistami z różnych dziedzin medycyny.

Naszą siłą jest działanie w zespole. To dzięki niemu podczas pandemii COVID-19 nasi lekarze udzielali średnio około 15 tysięcy porad miesięcznie. Każda z tych wizyt oznaczała nie tylko badanie lekarskie. Była też okazją do propagowania szczepień przeciw SARS-CoV2.

Dzięki akcji ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE ponad 70% mieszkańców gminy zostało w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. To najlepszy wynik wśród gmin wiejskich w regionie. 28 miejsce w krajowym rankingu i druga po Wrocławiu pozycja w województwie dolnośląskim.

Zaangażowanie całego zespołu pokazuje, że z globalnymi wyzwaniami można mierzyć się lokalnie. Sukces akcji szczepień to dowód, że mamy wiedzę, doświadczenie i determinację, by nawet w trudnych czasach zapewniać bezpieczeństwo naszym pacjentom.

Daliśmy temu wyraz również w obliczu brutalnej rosyjskiej napaści na Ukrainę. Solidarni z naszymi sąsiadami uruchomiliśmy specjalną infolinię dla uciekinierów wojennych i otoczyliśmy potrzebujących opieką medyczną. 

Pandemia i wojna nie przekreśliły naszych planów rozwojowych. W Kobierzycach powstało nowoczesne CENTRUM OKULISTYKI I LASEROTERAPII. To jedyna w powiecie wrocławskim placówka wykonująca refundowane przez NFZ zabiegi laserem okulistycznym. 

W roku 2022 otoczyliśmy naszych pacjentów OPIEKĄ KOORDYNOWANĄ. Sieć Twój Lekarz jako jedna z pierwszych w regionie wdrożyła program, który znacząco wzmacnia profilaktykę i gwarantuje szybką reakcję w przypadku wykrycia poważnych chorób.

W trosce o najmłodszych pacjentów i ich rodziców powołaliśmy ZESPÓŁ OPIEKI WCZESNODZIECIĘCEJ. Narodziny dziecka i pierwsze miesiące jego życia to wyjątkowy czas dla każdej rodziny. W takich chwilach potrzebuje ona szczególnego wsparcia, porad i opieki. 

Zadowolenie pacjentów pozwala nam odważnie spoglądać w przyszłość. Regularnie otwieramy przychodnie sieci Twój Lekarz w nowych lokalizacjach, a także poradnie działające w oparciu o kontrakty z NFZ. 12 placówek zapewnia opiekę ponad 40-tu tysiącom ludzi.

Jesteśmy otwarci na innowacje. Elektroniczne skierowania i recepty to codzienność Stawiamy na nowe technologie i podnoszenie poziomu obsługi. Przykładem jest Twój Lekarz Express – zdalna porada w dniu zgłoszenia, bardzo lubiana przez naszych pacjentów.

Wiemy jak wielką siłą są nowe media. Dlatego zapraszamy do słuchania audycji CO NA TO TWÓJ LEKARZ. Medyczny podcast to rzetelna wiedza podana w przystępny sposób. Gwarantuje pacjentom wartościowe treści podane przez naszych specjalistów. 

Od 20 lat działamy profesjonalnie, by nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. 

Dziękujemy za zaufanie!

PROFILAKTYKA CHORÓB ODKLESZCZOWYCH

Przed nami kolejna odsłona Programu Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na lata 2023 – 2025 dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego. Choroby przenoszone przez kleszcze, takie jak borelioza, stają się coraz większym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Odpowiedzią na rosnące ryzyko jest program zainicjowany i sfinansowany przez Starostwo Powiatowe.

WKŁADKI ODCIĄŻAJĄCE PWO - PRAWDZIWA ULGA DLA BOLĄCYCH STÓP

Zmagasz się z bólem stóp, dyskomfortem podczas chodzenia albo innymi dolegliwościami ograniczającymi codzienne aktywności? Jeśli tak, rozwiązaniem mogą być profesjonalne wkładki (PWO), dostosowane indywidualnie przez specjalistę fizjoterapii. To ulga dla stóp i droga do zdecydowanej poprawy jakości życia.