Wrocławska Przychodnia "Twój Lekarz" Wrocław, Fabryczna, Muchobór przy ul. Gagarina 110 zaprasza.

Bez długich kolejek, stresu i zbędnych formalności Pacjentem NZOZ Twój Lekarz zostajesz w chwili zgłoszenia się do rejestracji. Możesz korzystać z komercyjnych usług medycznych, albo złożyć deklarację i mieć dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej refundowanej przez NFZ.

Centrum medyczne Gagarina 110 przejęło funkcje dotychczasowej przychodni Twój Lekarz na Muchoborze, działającej przy ulicy Kunickiego 37A. To reakcja na dynamiczny rozwój tej części miasta. Będzie tam działał Zespół Opieki Wczesnodziecięcej, w skład którego wchodzą między innymi rehabilitacja dziecięca i poradnia laktacyjna. 

 

Nowa przychodnia dysponuje sześcioma gabinetami, przestronną poczekalnią i dużym parkingiem. Nie bez znaczenia jest położenie przy głównej ulicy, dzięki czemu Pacjenci bez trudu mogą trafić do nowej placówki.

 

Podstawowa Opieka Zdrowotna

W naszej przychodni przyjmują lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy, interniści oraz specjaliści medycyny rodzinnej. Zostając pacjentem NZOZ "Twój Lekarz" dołączasz do grupy ludzi "dobrze zaopiekowanych" i możesz korzystać ze wszystkich placówek naszej sieci.

Nasza
przychodnia

Wrocławska przychodnia przy ul. Gagarina 110 oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) dla dzieci i dorosłych.

Godziny Pracy i Adres Przychodni

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Twój Lekarz Sp. z o.o.
ul. Gagarina 110
54-620 Wrocław

 

Poznaj Nas od Wewnątrz

NZOZ Twój Lekarz to zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniający holistyczną opiekę nad dorosłymi i dziećmi. Troska o zdrowie, to najważniejszy cel naszej pracy. Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do lekarzy oraz badań diagnostycznych.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Szlachetne Zdrowie

Ochrona zdrowia to coś więcej niż konsutalcje lekarskie, badania i zabiegi. To codzienna opieka, którą nasz zespół otacza pacjentów zgłaszających się po pomoc. Infolinia, rejestracja online, powiadomienia o zbliżających się terminach wizyt, a przede wszystkim życzliwy personel w nowoczesnej przychodni - to standardy obowiązujące w NZOZ Twój Lekarz.

Nasi partnerzy