MOCNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W NZOZ TWÓJ LEKARZ!

Pandemia COVID-19, to nie tylko zagrożenie epidemiologiczne, to ogromna presja psychiczna, którą odczuwają pacjenci we wszystkich grupach wiekowych. Przymusowa izolacja, przedłużający się stres, lęk o przyszłość, poczucie utraty kontroli nad otaczającą nas rzeczywistością, to według specjalistów czynniki, które bardzo silnie odbijają się na naszym zdrowiu psychicznym.

Eksperci podkreślają, że w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy znacznie zwiększyła się liczba pacjentów wymagających wsparcia psychologicznego. Zwracają przy tym uwagę na pozytywny aspekt tego zjawiska. Polacy w czasie pandemii zaczęli bardziej otwarcie mówić o problemach psychologicznych i aktywnie szukać specjalistów w tej dziedzinie.

By spełnić oczekiwania pacjentów NZOZ Twój Lekarz wzmacnia swój zespół. W październiku do grona naszych specjalistów świadczących usługi komercyjne dołączają: psycholog dziecięca Marta Kucharczyk, która będzie przyjmować w przychodniach PROMENADY WROCŁAWSKIE i GAGARINA oraz psycholog Joanna Ostrejko-Sochal, która będzie przyjmować dzieci i dorosłych w przychodniach KOBIERZYCE i KRZYCKA.

REJESTRACJA TELEFONICZNA: 71 311 12 36

REJESTRACJA INTERNETOWA: https://twojlekarz.net/rejestracja/