Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

13 kwietnia 2021

Szczepienia przeciw covid-19 - od rejestracji po przyjęcie preparatu

NZOZ "Twój Lekarz"

Rozpoczęła się kolejna tura rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19. Każdego dnia e-skierowanie na szczepienie otrzymują następujące roczniki. Czytaj więcej.

9 kwietnia 2021

NZOZ Twój Lekarz otwiera nową placówkę we Wrocławiu!

NZOZ "Twój Lekarz"

Krzycka 89 B – to adres nowej wrocławskiej przychodni medycznej. Placówka jest częścią sieci TWÓJ LEKARZ. W piątek 9 kwietnia przyjmie pierwszych pacjentów.

29 marca 2021

Dołącz do naszego Zespołu!

NZOZ "Twój Lekarz"

NZOZ Twój Lekarz to sieć przychodni we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce. Od 2003 roku zapewniamy kompleksową opiekę medyczną z refundacją NFZ oraz usługi komercyjne. W placówkach ze znakiem Twój Lekarz oferujemy: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy, Punkty Szczepień. Działamy profesjonalnie, by nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

23 marca 2021

Twój Lekarz w walce z trzecią falą pandemii

NZOZ "Twój Lekarz"

Ostatnie dni przyniosły rekordowe wzrosty zachorowań na COVID-19 i powrót obostrzeń, które mają na celu zahamowanie trzeciej fali pandemii. Według specjalistów za lawinowy wzrost liczby nowych przypadków odpowiada brytyjska mutacja wirusa SARS-CoV-2, która jest bardziej zakaźna i szybciej powoduje infekcję.

17 marca 2021

1000 PACJENTÓW NA LICZNIKU SZCZEPIEŃ NZOZ TWÓJ LEKARZ!

NZOZ "Twój Lekarz"

Tysiąc osób przyjęło dotąd szczepionki przeciw COVID-19 w placówkach NZOZ Twój Lekarz.

Akcja prowadzona w 6 punktach zlokalizowanych w Gminie Kobierzyce i na południu Wrocławia, przebiega zgodnie z harmonogramem.

8 marca 2021

Miej oko na cukrzycę!

NZOZ "Twój Lekarz"

Rozpoczyna się program poszerzonej opieki specjalistycznej dla Pacjentów NZOZ Twój Lekarz cierpiących na cukrzycę. W ramach kontraktu z NFZ chorzy będą mogli skorzystać z konsultacji, badań i zabiegów okulistycznych, w tym z laseroterapii. Projekt będzie realizowany w Przychodni Kobierzyce. Jego celem jest zapobieganie ciężkim powikłaniom cukrzycy.

7 marca 2021

7 kwietnia - medyczne święto!

NZOZ "Twój Lekarz"

Dziś przypada Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Wszystkim, którzy w swojej pracy niosą pomoc ratując życie i zdrowie Pacjentów, życzymy siły i odwagi w trudnym czasie pandemii! Jednocześnie Zespół NZOZ Twój Lekarz dziękuje za życzenia z okazji dzisiejszego święta. Serdeczne słowa i pamięć są dla nas bardzo ważne.

2 marca 2021

Szkoła rodzenia online. Dołącz w każdej chwili

NZOZ "Twój Lekarz"

Obecna sytuacja epidemiologiczna utrudnia nieco nasze kontakty twarzą w twarz. Chcemy jednak abyście nadal mogły liczyć na nasze wsparcie w przygotowaniach do porodu oraz macierzyństwa, dlatego proponujemy zdalną formę zajęć, które rozpoczną się już 4 marca i potrwają 9 tygodni.

19 lutego 2021

Szczepienia przeciw covid-19 wkroczyły w nową fazę!

NZOZ "Twój Lekarz"

Grupa 180 seniorów przyjmuje właśnie drugą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w punktach szczepień NZOZ Twój Lekarz. W ten sposób rozpoczęliśmy kolejny etap akcji, która ma dać odporność ludziom najbardziej narażonym na ciężki przebieg choroby. Pierwsza grupa zaszczepionych uzyska ją w ciągu 7 dni.

12 lutego 2021

Deklaracja do poradni POZ - co warto wiedzieć?

NZOZ "Twój Lekarz"

POZ – Podstawowa Opieka Zdrowotna to coś więcej niż możliwość zasięgnięcia nieodpłatnej porady lekarskiej. Kompleksowa usługa refundowana przez NFZ osobom ubezpieczonym, obejmuje również opiekę pielęgniarską, a w przypadku pań możliwość skorzystania z usług położnej. Warto pamiętać o tym gdy zamierzamy składać deklarację do konkretnej placówki.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy