Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

9 sierpnia 2021

WAKACYJNA AKCJA SZCZEPIEŃ W GMINIE KOBIERZYCE!

NZOZ "Twój Lekarz"

W soboty 14 i 21 sierpnia mieszkańcy Gminy Kobierzyce, którzy dotąd nie zaszczepili się przeciw COVID-19 będą mogli to zrobić podczas specjalnej akcji ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE. To wspólne działania Urzędu Gminy Kobierzyce i NZOZ Twój Lekarz. Wszyscy chętni do przyjęcia preparatu mogą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30 zgłaszać się pod numerami: 71 36 98 120 lub 71 36 98 129 .

20 lipca 2021

Szczepionki Pfizer dostępne od zaraz!

NZOZ "Twój Lekarz"

Niepokojące doniesienia na temat możliwej czwartej fali pandemii COVID-19, a w konsekwencji możliwość powrotu pandemicznych obostrzeń, to powód do przyspieszenia akcji szczepień. NZOZ Twój Lekarz jako podmiot prowadzący sześć punktów szczepień we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce posiada obecnie zapasy preparatu Pfizer oraz możliwości zorganizowania akcji szczepień dla pracowników firm.

27 czerwca 2021

Dołącz do szkoły rodzenia online

NZOZ "Twój Lekarz"

Spotkania w szkole rodzenia online są bezpłatne dla wszystkich Pań po 21 tygodniu ciąży, które mają złożoną deklarację do położnej w przychodni Twój Lekarz.

Zajęcia poprowadzi Izabela Ksyta- Moćko położna rodzinna Twojego Lekarza i będą one dostępne w formie spotkań online na Facebooku Twojego Lekarza.

W ramach kursu każda z Pań będzie mogła skorzystać z indywidualnego spotkania z położną, podczas którego będzie możliwość praktycznego przećwiczenia pielęgnacji noworodka, pozycji porodowych i technik oddychania, indywidulnego omówienia planu porodu. Termin spotkania do indywidualnego ustalenia z położną Aleksandrą Bernat, po 32 tygodniu ciąży.

11 czerwca 2021

Głosuj na Izę! Izabela Ksyta-Moćko w konkursie na Położną na Medal!

NZOZ "Twój Lekarz"

Izabela Ksyta Moćko z NZOZ Twój Lekarz walczy o tytuł POŁOŻNEJ NA MEDAL! To już 8 edycja ogólnopolskiego konkursu, w którym wybierana jest najlepsza położna w Polsce. Kampania prowadzona od 2014 roku ma na celu podnoszenie w społeczeństwie świadomości roli, jaką położne odgrywają w opiece okołoporodowej. Organizatorzy plebiscytu podkreślają, że położna to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale także coraz wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność.

9 czerwca 2021

Aktywność sposobem na powrót do formy po pandemii

NZOZ "Twój Lekarz"

Po miesiącach spędzonych na zdalnym nauczaniu, dzieci i młodzież potrzebują aktywności – podkreślają specjaliści. To jedyny sposób na poprawę kondycji fizycznej i powrót do normalnego trybu życia po pandemii. „Jako rodzice musimy zrobić wszystko co w naszej mocy by odciągnąć dzieci od komputerów, bo przed monitorami spędzały dotąd większość czasu” – mówi szefowa sieci Twój Lekarz Mariola Madler – Litera. „Wspólne spacery, wycieczki rowerowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu – powinny na stałe zagościć w planie zajęć na końcówkę roku szkolnego i zbliżające się wakacje” – dodaje lekarka. Siedzący tryb życia i brak regularnych ćwiczeń odbijają się na stanie zdrowia wszystkich grup wiekowych – co ma potwierdzenie w badaniach naukowców.

6 czerwca 2021

Chorowałeś na covid19? Sprawdź jak walka z wirusem wpłynęła na Twój organizm!

NZOZ "Twój Lekarz"

Pandemia COVID-19, której kolejne fale spowodowały ogromną liczbę zachorowań i zgonów na całym świecie, uwidoczniła problemy z którymi zmagają się systemy ochrony zdrowia w wielu krajach. Pokazała również jak duże znaczenie dla walki z chorobą ma dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej, badań diagnostycznych i profilaktyki. W przypadku SARS-CoV-2 znamy na razie etiologię choroby, jednak z jej długofalowymi konsekwencjami zmagać się będziemy prawdopodobnie przez dziesięciolecia. Na całym świecie trwają badania z udziałem osób, które przeszły infekcje spowodowane przez koronawirusa. Dopiero wyniki dużej liczby testów pozwolą wyciągnąć wnioski, co do wpływu COVID-19 na stan zdrowia całej populacji.

2 czerwca 2021

Zaplanuj wakacyjne podróże z UCC czyli Unijnym Certyfikatem COVID!

NZOZ "Twój Lekarz"

Od 1 czerwca 2021 znacznie łatwiej podróżować po Europie osobom zaszczepionym przeciw COVID 19. Mogą one pobierać specjalne kody QR z Internetowego Konta Pacjenta. Ponadto osoba, która może udowodnić, że jest zaszczepiona, nie jest wliczana do limitu osób uczestniczących w imprezach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych oraz w weselach.

17 maja 2021

Więcej wolnych terminów na szczepienia we wrocławskich przychodniach!

NZOZ "Twój Lekarz"

Uwolnienie możliwości rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dla wszystkich osób, które ukończyły 18 lat, w znaczący sposób zmieniło sytuację w punktach szczepień. Pacjenci, którzy wcześniej zarejestrowali się na odległe terminy w mniejszych ośrodkach, teraz masowo szukają możliwości szybszego szczepienia w punktach populacyjnych.

4 maja 2021

Twój Lekarz zaprasza na Promenady Wrocławskie

NZOZ "Twój Lekarz"

W centrum dynamicznie rozwijającego się osiedla powstał ośrodek medyczny sieci NZOZ Twój Lekarz. Przychodnia przy ulicy Zakładowej 11E od środy 5 maja świadczyć będzie usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ oraz komercyjnej Opieki Specjalistycznej.

22 kwietnia 2021

Nowy harmonogram rejestracji na szczepienia przeciw covid-19

NZOZ "Twój Lekarz"

Do 9 maja 2021 wszyscy Pacjenci 18+ /urodzeni przed rokiem 2004/ otrzymają e-skierowania na szczepienia przeciw COVID-19.! Tak zakłada nowy harmonogram rejestracji na szczepienia, zgodnie z którym od 26 kwietnia, każdego dnia otwierana będzie rejestracja dla dwóch kolejnych roczników.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy