ZDROWE MODELOWANIE SYLWETKI W SPOSÓB PROFESJONALNY I BEZPIECZNY

Proponujemy kompleksową terapię mającą na celu modelowanie sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej wybranych okolic, redukcję cellulitu i ujędrnianie skóry. Kompleksowość oferty polega na dobraniu zabiegów zgodnie ze wskazaniami medycznymi jak i po wykluczeniu przeciwwskazań.

Obrzęki, pajączki czy zażywane na stałe leki nie są przeciwwskazaniem, a jedynie informacją dla terapeuty, który dobiera zabiegi indywidualnie i bezpiecznie. Zawarte w pakiecie: analiza składu ciała oraz konsultacje dietetyka, pozwolą na znalezienie przyczyn nieprawidłowego odkładania się tkanki tłuszczowej, zmiany struktury skóry jak również pozwolą na utrzymanie na dłużej efektów uzyskanych zabiegami medycyny estetycznej.

Pakiet przeznaczony jest dla wszystkich myślących o urodzie w sposób racjonalny i zdrowy. Usługi realizowane są przez specjalistów rehabilitacji i dietetyki, mających doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi pacjentami co zapewnia optymalne i indywidualne podejście do każdej osoby.


Zamów pakiet dzwoniąc na naszą infolinię: 71 311 12 36


W skład pakietu wchodzą:

 1. Ocena metabolizmu na podstawie analizy składu ciała
 2. Konsultacja specjalisty dietetyka wraz z planem żywieniowym na 7 dni
 3. Fala uderzeniowa antycellulitowa – 5 zabiegów na 1 okolicę lub Drenaż limfatyczny – 8 zabiegów
 4. Trening indywidualny lub rolowanie – 2 dydaktyczne spotkania ze specjalistą
 5. Masaż bańką chińską wybranej okolicy – 5 zabiegów lub Masaż wibracyjny antycellulitowy– 5 zabiegów.

Wybór zabiegów dokonywany jest po ocenie stanu zdrowia i preferencji pacjenta. Połączenie kilku rodzajów zabiegów pozwala w krótszym czasie i na długo uzyskać pożądany efekt.

Cena pakietu – 1 200 zł

Fala uderzeniowa

              Fala uderzeniowa jest  rozwiązaniem zaprojektowanym do bezinwazyjnego ujędrniania skóry i redukcji cellulitu oraz rozbicia tkanki tłuszczowej za pomocą rozchodzących się w organizmie intensywnych drgań pochodzących z fali akustycznej.  Dodatkowo system ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką.

              Impulsy akustyczne wytwarzają wibracje w tkance łącznej powodując jej naprzemienne mechaniczne rozciąganie i relaksację, w wyniku czego tkanka łączna odzyskuje elastyczność poprzez restrukturyzację komórek.

              Zabieg ten powoduje poprawę mikrocyrkulacji i metabolizmu na obszarze zabiegowym, a także eliminację złogów (dzięki udrożnieniu systemu limfatycznego).

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

 • cellulit
 • nierównomierna powierzchnia skóry
 • miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej
 • utrata elastyczności skóry
 • obrzęki tłuszczowe i limfatyczne

Presoterapia czyli drenaż limfatyczny

              Presoterapia czyli drenaż limfatyczny, jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny.

              Presoterapia jest jedną z ważnych i skutecznych form oddziaływania w terapii antycellulitowej i wspomagającej odchudzanie. Jest też metodą likwidującą obrzęki. Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza eliminację płynów i zalegających odpadów metabolicznych – toksyn, które przyczyniają się do powstawania cellulitu.

              Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia pacjenta i efekt „lekkości” ciała.


Masz pytania? Zadzwoń do nas: 71 311 12 36


Rolowanie i trening indywidualny

Rolowanie to masaż za pomocą specjalnych wałków i piłeczek, który jest coraz bardziej popularny wśród osób aktywnych fizycznie. Sposób wykonywania autoterapii jest prosty po otrzymaniu instrukcji. Terapeuta w czasie 2 sesji jest w stanie ustalić jakie okolice i w jaki sposób powinny być rolowane, by osiągnąć efekt modelowania sylwetki, przekaże tą wiedzę pacjentowi i skontroluje czy wykonywana autoterapia jest właściwie realizowana.

Trening indywidualny jest innym, bardziej aktywnym sposobem terapii wspomagającej modelowanie sylwetki. Podczas dwóch sesji terapeuta dobiera ćwiczenia, przekazuje dokładne instrukcje i kontroluje poprawność terapii.

Masaż bańką chińską

              Masaż bańką chińską zwiększa przekrwienie, które daje lepsze dotlenienie i metabolizm komórek skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wywołujemy przez zassanie skóry bańką wspomaga przepływ limfy, przez co zmniejsza obrzęki i cellulit. Podczas masażu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn.

Zabieg może być wykonywany 2-3 razy w tygodniu przy braku przeciwwskazań, dlatego tak istotna jest konsultacja.

Efekty, które można osiągnąć to:

 • poprawa elastyczności i koloru skóry
 • ujędrnienie masowanej tkanki
 • zmniejszenie obrzęków
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • usprawnienie krążenia

Masaż wibracyjny antycellulitowy

Masaż wibracyjny antycellulitowy to połączenie masażu klasycznego, wykonywanego rękoma przez masażystę oraz masażu przyrządowego, w którym wykorzystuje się wibracje specjalnych urządzeń.

Masaż wibracyjny polega na wprawieniu poszczególnych partii ciała pacjenta w odpowiednie drgania. Masowanie powierzchnie szybciej się regenerują, rozluźniają oraz przyśpiesza się ukrwienie skóry i tkanek podskórnych. Masaż ma efekt antycellulitowy i wspomagający odchudzanie.

Masaż wibracyjny jest bezbolesny dla osoby masowanej i ma bardzo niewiele przeciwwskazań.


Masz pytania? Zadzwoń do nas: 71 311 12 36