Alicja wirtualna asystentka

Nowe technologie wkraczają we wszystkie dziedziny naszego życia, a stosowanie innowacyjnych rozwiązań to wyznacznik rozwoju. Ochrona zdrowia nie pozostaje w tyle tej ewolucji. Do zespołu sieci Twój Lekarz dołączyła właśnie wirtualna asystentka o imieniu Alicja. Na stronie internetowej www.twojlekarz.net można rozmawiać z nią, korzystając z czatu. 

Zadaniem Alicji jest przede wszystkim przyjmowanie zamówień na stale zażywane leki oraz rejestracja pacjentów na wizyty w trybie Twój Lekarz Express czyli teleporady w dniu zgłoszenia.  Wirtualna asystentka została wprowadzona, by uczynić Państwa doświadczenie z naszymi usługami jeszcze bardziej komfortowym i wydajnym. Takie rozwiązanie pozwala także uniknąć oczekiwania na połączenie telefoniczne z rejestracją w godzinach największego ruchu. 

To początek zmian w systemie obsługi pacjentów sieci Twój Lekarz. Wkrótce wirtualna asystentka będzie odbierała połączenia telefoniczne oferując przedłużenie recept i rejestrację na zdalne wizyty Twój Lekarz Express. Ułatwi to w znaczący sposób dostęp do szybkich porad lekarskich, przedłużanie zwolnień i wypisywanie skierowań. Automatyzacja obsługi w tym zakresie oznacza większą wygodę i ograniczenie do minimum konieczności czekania w kolejce telefonicznej. Daje też personelowi infolinii więcej czasu na sprawy wymagające rozmowy pacjenta z konsultantem. 

ZDROWE MIKOŁAJKI Z TWOIM LEKARZEM

Zdrowie to najcenniejszy prezent – także od Świętego Mikołaja. Dlatego w środę 6 grudnia jego pomocnikiem zostanie SUPER LEKARZ! Maskotkę NZOZ Twój Lekarz można będzie spotkać od 12:00 do 16:00 na wrocławskich osiedlach gdzie mieszczą się przychodnie sieci – na Jagodnie, Ołtaszynie, Krzykach i Muchoborze.

JAK UPORAĆ SIĘ Z JESIENNĄ INFEKCJĄ?

Jesień to czas, kiedy często zmagamy się z przeziębieniami i grypą. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić, aby szybko wrócić do zdrowia i nie narażać innych. Specjalistka chorób zakaźnych, dr Ewa Jarowicz, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w podcaście CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

ENDOKRYNOLOG NA NFZ W SIECI TWÓJ LEKARZ!

21 listopada rozpoczyna działalność PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA w sieci NZOZ Twój Lekarz. W ramach nowego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia poradnia zapewnia dostęp do diagnostyki i leczenia chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego osobom powyżej 18 roku życia.