Alicja wirtualna asystentka

Nowe technologie wkraczają we wszystkie dziedziny naszego życia, a stosowanie innowacyjnych rozwiązań to wyznacznik rozwoju. Ochrona zdrowia nie pozostaje w tyle tej ewolucji. Do zespołu sieci Twój Lekarz dołączyła właśnie wirtualna asystentka o imieniu Alicja. Na stronie internetowej www.twojlekarz.net można rozmawiać z nią, korzystając z czatu. 

Zadaniem Alicji jest przede wszystkim przyjmowanie zamówień na stale zażywane leki oraz rejestracja pacjentów na wizyty w trybie Twój Lekarz Express czyli teleporady w dniu zgłoszenia.  Wirtualna asystentka została wprowadzona, by uczynić Państwa doświadczenie z naszymi usługami jeszcze bardziej komfortowym i wydajnym. Takie rozwiązanie pozwala także uniknąć oczekiwania na połączenie telefoniczne z rejestracją w godzinach największego ruchu. 

To początek zmian w systemie obsługi pacjentów sieci Twój Lekarz. Wkrótce wirtualna asystentka będzie odbierała połączenia telefoniczne oferując przedłużenie recept i rejestrację na zdalne wizyty Twój Lekarz Express. Ułatwi to w znaczący sposób dostęp do szybkich porad lekarskich, przedłużanie zwolnień i wypisywanie skierowań. Automatyzacja obsługi w tym zakresie oznacza większą wygodę i ograniczenie do minimum konieczności czekania w kolejce telefonicznej. Daje też personelowi infolinii więcej czasu na sprawy wymagające rozmowy pacjenta z konsultantem. 

ZABIERZ ZDROWIE NA MAJÓWKĘ - GDZIE PO PORADĘ W DŁUGI WEEKEND?

Przed nami długi majowy weekend, który w tym roku rozpocznie się już w środę. Pamiętajmy, że wiedza o tym, gdzie zgłosić się po pomoc medyczną podczas dni wolnych od pracy, jest równie istotna jak dobrze zaplanowany wypoczynek. Dlatego warto mieć pod ręką listę placówek, które udzielają pomocy w święta. 

NOWOCZESNA TERAPIA BLIZN DLA ZDROWIA I ESTETYKI

Wyraźnie widoczna blizna nie musi już codziennie przypominać o cesarskim cięciu, bolesnym urazie czy przebytej operacji. Właściwa i wcześnie podjęta terapia w Pracowni Rehabilitacji NZOZ Twój Lekarz pozwala na znaczącą poprawę zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności tkanki bliznowatej.