Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

8 lipca 2024

ZABIERZ ZDROWIE NA WAKACJE

NZOZ "Twój Lekarz"

To już druga edycja akcji edukacyjnej zainicjowanej przez Fundację Promocji Zdrowia – Twój Lekarz. Dostęp do rzetelnej wiedzy połączonej z praktycznymi poradami lekarzy daje gwarancję, że w sytuacji kryzysowej zachowamy się odpowiednio, a zdrowotne problemy nie będą jedynym wspomnieniem z wymarzonej wakacyjnej wyprawy. 

1 lipca 2024

ZADBAJ O SERCE SWOJEGO DZIECKA!

NZOZ "Twój Lekarz"

Twoje dziecko szybko się męczy? Zdarzają mu się omdlenia i zawroty głowy? Nie lekceważ objawów, które mogą świadczyć o problemach z krążeniem. Zgłoś się do kardiologa dziecięcego na Jagodnie we Wrocławiu!

24 czerwca 2024

W WAKACJE UWAŻAJ NA CHOROBY ZAKAŹNE!

NZOZ "Twój Lekarz"

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, to także okres kiedy bardziej niż zwykle narażeni jesteśmy na choroby zakaźne. Jest to grupa schorzeń wywoływanych przez różnorodne mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy, grzyby czy pasożyty.

9 czerwca 2024

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PULMONOLOGA DZIECIĘCEGO

NZOZ "Twój Lekarz"

Nawracające infekcje dróg oddechowych u dzieci, przewlekły kaszel i uczucie duszności – to zestaw sygnałów alarmowych, których absolutnie nie wolno ignorować. Jeśli się pojawiają, trzeba zasięgnąć porady pulmonologa dziecięcego.

27 maja 2024

PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWE ŻYCIE - TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO SZKOŁY RODZENIA

NZOZ "Twój Lekarz"

18 czerwca rozpoczyna się kolejna edycja Szkoły Rodzenia NZOZ „Twój Lekarz”. To wyjątkowa okazja, aby świadomie przygotować się do jednego z najważniejszych momentów w życiu – narodzin dziecka.

20 maja 2024

PROFILAKTYKA CHORÓB ODKLESZCZOWYCH

NZOZ "Twój Lekarz"

Przed nami kolejna odsłona Programu Profilaktyki Chorób Odkleszczowych na lata 2023 – 2025 dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego. Choroby przenoszone przez kleszcze, takie jak borelioza, stają się coraz większym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Odpowiedzią na rosnące ryzyko jest program zainicjowany i sfinansowany przez Starostwo Powiatowe.

13 maja 2024

WKŁADKI ODCIĄŻAJĄCE PWO - PRAWDZIWA ULGA DLA BOLĄCYCH STÓP

NZOZ "Twój Lekarz"

Zmagasz się z bólem stóp, dyskomfortem podczas chodzenia albo innymi dolegliwościami ograniczającymi codzienne aktywności? Jeśli tak, rozwiązaniem mogą być profesjonalne wkładki (PWO), dostosowane indywidualnie przez specjalistę fizjoterapii. To ulga dla stóp i droga do zdecydowanej poprawy jakości życia.

7 maja 2024

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA W RAMACH TYGODNIA GODNEGO PORODU

NZOZ "Twój Lekarz"

Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie do Wrocławia w Tygodniu Godnego Porodu. To cykl wydarzeń i spotkań z inicjatywy Fundacji Rodzić po Ludzku w ramach Międzynarodowego Tygodnia Godnego Porodu ENCA.

29 kwietnia 2024

ZABIERZ ZDROWIE NA MAJÓWKĘ - GDZIE PO PORADĘ W DŁUGI WEEKEND?

NZOZ "Twój Lekarz"

Przed nami długi majowy weekend, który w tym roku rozpocznie się już w środę. Pamiętajmy, że wiedza o tym, gdzie zgłosić się po pomoc medyczną podczas dni wolnych od pracy, jest równie istotna jak dobrze zaplanowany wypoczynek. Dlatego warto mieć pod ręką listę placówek, które udzielają pomocy w święta. 

22 kwietnia 2024

NOWOCZESNA TERAPIA BLIZN DLA ZDROWIA I ESTETYKI

NZOZ "Twój Lekarz"

Wyraźnie widoczna blizna nie musi już codziennie przypominać o cesarskim cięciu, bolesnym urazie czy przebytej operacji. Właściwa i wcześnie podjęta terapia w Pracowni Rehabilitacji NZOZ Twój Lekarz pozwala na znaczącą poprawę zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności tkanki bliznowatej.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy