Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

13 października 2021

ZESPÓŁ OPIEKI WCZESNODZIECIĘCEJ – PRAWIDŁOWY ROZWÓJ KROK PO KROKU

Twój Lekarz

Narodziny dziecka i pierwsze miesiące jego życia to wyjątkowy czas dla każdej rodziny. Bliskość, budowanie więzi i uczenie się nowych zachowań, wymagają spokoju i bezpieczeństwa. W takich momentach rodzina potrzebuje szczególnego wsparcia, porad i opieki. Chodzi zarówno o sprawy związane z pielęgnacją noworodka, jak i jego zdrowiem i prawidłowym rozwojem.  Właśnie w trosce o najmłodszych Pacjentów oraz ich Rodziców w NZOZ Twój Lekarz powstał ZESPÓŁ OPIEKI WCZESNODZIECIĘCEJ.

5 października 2021

ZDROWIE - MĘSKA RZECZ! BEZPŁATNE BADANIA PRZESIEWOWE NA PROMENADACH WROCŁAWSKICH!

Twój Lekarz

Wcześnie wykryte dają się wyleczyć w ponad 90 procentach przypadków. W przeciwnym razie są śmiertelnym zagrożeniem. Mowa o nowotworach jąder i prostaty, które coraz częściej dają się we znaki Polakom. W ciągu 30 lat zachorowalność na raka prostaty w Polsce zwiększyła się niemal czterokrotnie. Co roku diagnozę taką słyszy około 10 tysięcy mężczyzn

1 października 2021

MOCNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W NZOZ TWÓJ LEKARZ!

Twój Lekarz

Pandemia COVID-19, to nie tylko zagrożenie epidemiologiczne, to ogromna presja psychiczna, którą odczuwają pacjenci we wszystkich grupach wiekowych. Przymusowa izolacja, przedłużający się stres,  lęk o przyszłość, poczucie utraty kontroli nad otaczającą nas rzeczywistością, to według specjalistów czynniki, które bardzo silnie odbijają się na naszym zdrowiu psychicznym.

28 września 2021

WRACAJĄ SOBOTNIE DYŻURY W NZOZ „TWÓJ LEKARZ”

Twój Lekarz

Ze względu na duże zainteresowanie poradami medycznymi w weekendy, od 2 października w każdą sobotę od 9:00 do 16:00 otwarta będzie wrocławska przychodnia przy ulicy Zwycięskiej 41.

20 września 2021

ŁATWIEJSZY DOSTĘP DO OCHRONY ZDROWIA NA WROCŁAWSKIM MUCHOBORZE!

Twój Lekarz

27 września otwarta zostanie nowa przychodnia sieci NZOZ Twój Lekarz przy ulicy Gagarina 110 we Wrocławiu. Nowe centrum medyczne przejmie funkcje dotychczasowej przychodni Twój Lekarz na Muchoborze, działającej przy ulicy Kunickiego 37A. To reakcja na dynamiczny rozwój tej części miasta. Przychodnia świadczyć będzie usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ oraz komercyjne porady specjalistyczne. „Nowe

12 września 2021

Zaszczep się przeciw COVID-19 na Promenadach Wrocławskich!

Twój Lekarz

zaszczepili się przeciw SARS-CoV-2. Osoby, które się zarejestrują otrzymają jednodawkowy preparat
firmy Johnson&Johnson oraz zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID-19. Szczepienia odbywać
się będą w każdą środę od 15:00 do 18:00. Początek akcji 15 września.

7 września 2021

ZDĄŻYĆ PRZED CZWARTA FALĄ! RUSZA KOLEJNA EDYCJA AKCJI ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE!

Twój Lekarz

Niepokojące doniesienia o wzroście liczby zachorowań na SARS-CoV-2 i powrót dzieci do szkół sprawiają, że powoli wraca zainteresowanie szczepieniami przeciw COVID-19. Eksperci zwracają uwagę, że każda kolejna osoba odporna na koronawirusy zwiększa bezpieczeństwo w swoim otoczeniu i przeciwdziała rozprzestrzenianiu się kolejnej fali pandemii.

6 września 2021

NZOZ TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PORADNI REHABILITACJI DZIECIĘCEJ

Twój Lekarz

Przyjazna pielęgnacja i odpowiednie zabawy potrafią znacząco wpłynąć na rozwój Waszego dziecka. Nawet odpowiednie noszenie, czy układanie malca ma ogromne znaczenie.

Wczesna wizyta u fizjoterapeuty pomoże wychwycić na bardzo wczesnym etapie niewielkie nieprawidłowości, które niezauważone mogą się utrwalić i pozostać z maluchem na długi czas.

23 sierpnia 2021

SUKCES AKCJI ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE!

NZOZ "Twój Lekarz"

220 osób skorzystało z wakacyjnej akcji szczepień przeciw COVID-19 w Kobierzycach. W soboty 14 i 21 sierpnia pacjenci byli szczepieni w Przychodni NZOZ Twój Lekarz. Transport wszystkim chętnym zapewnił Urząd Gminy Kobierzyce. Większość pacjentów zainteresowana była przyjęciem jednodawkowego preparatu Johnson&Johnson. Część zdecydowała się na dwudawkową szczepionkę firmy Pfizer. Otrzymywały ją także dzieci od 12 roku życia, które przyszły na szczepienia z rodzicami.

18 sierpnia 2021

KARMISZ PIERSIĄ? MASZ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI? ZAPRASZAMY DO CERTYFIKOWANEGO DORADCY LAKTACYJNEGO!

Ola Dzwierzyńska

Certyfikowany Doradca Laktacyjny to osoba wykonująca zawód medyczny – lekarz, położna, pielęgniarka, która poszerzyła wiedzę w zakresie fizjologii oraz problemów w laktacji. Certyfikat przyznaje Centrum Nauki o Laktacji – CNoL. Dokument stanowi potwierdzenie, że ekspert działa zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy