Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

21 marca 2023

ZADBAJ O SERCE NA WIOSNĘ!

NZOZ "Twój Lekarz"

35 procent zgonów w Polsce powodują choroby układu krążenia. Na nadciśnienie tętnicze choruje prawie 11 mln Polaków, a tylko niespełna 3 mln jest skutecznie leczonych. Brak ruchu, stres, niezdrowa dieta i niewystarczająca profilaktyka – wszystko to może doprowadzić do poważnych zaburzeń układu sercowo-naczyniowego. Kardiolog radzi jak temu zapobiec.

8 marca 2023

TWÓJ LEKARZ RADZI - KONTROLUJ CUKIER!

NZOZ "Twój Lekarz"

Czy wszyscy jesteśmy zagrożeni cukrzycą? Jak możemy przeciwdziałać tej chorobie? Jakie są najnowsze metody leczenia stanów przedcukrzycowych? Odpowiedzi na te pytania w kolejnych odcinkach medycznego podcastu CO NA TO TWÓJ LEKARZ.

6 marca 2023

TWÓJ LEKARZ EXPRESS - ZDALNA PORADA MEDYCZNA NA NFZ W DNIU ZGŁOSZENIA!

NZOZ "Twój Lekarz"

Czy możliwa jest teleporada na NFZ? – to jedno z częściej zadawanych na które odpowiada personel INFOLINII w sieci NZOZ Twój Lekarz. Coraz więcej pacjentów korzysta z uproszczonej ścieżki porad u lekarzy rodzinnych w ramach usługi Twój Lekarz Express.

3 marca 2023

Program „Powiat Wrocławski promuje e - zdrowie – zdalny monitoring KTG’’

NZOZ "Twój Lekarz"

Zarząd Powiatu Wrocławskiego serdecznie zaprasza kobiety w zaawansowanej ciąży do skorzystania ze zdalnego, całodobowego KTG z monitoringiem aż do dnia porodu, w ramach kontynuacji programu: „Powiat Wrocławski promuje e – zdrowie – zdalny monitoring KTG

1 marca 2023

TWÓJ LEKARZ RADZI – ĆWICZ DLA SERCA!

NZOZ "Twój Lekarz"

Specjaliści zwracają uwagę, że regularne uprawianie sportu może nawet o jedną trzecią zmniejszyć ryzyko poważnych incydentów kardiologicznych. Jednak czy każdy powinien ćwiczyć? Jakie aktywności najbardziej służą sercu? Odpowiedzi na te pytania w kolejnej odsłonie medycznego podcastu CO NA TO TWÓJ LEKARZ? Gościem cyklu jest kardiolog, dr Konrad Kaaz.

15 lutego 2023

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA NA JAGODNO

NZOZ "Twój Lekarz"

W samym sercu Jagodna – dynamicznie rozwijającego się wrocławskiego osiedla powstał ośrodek medyczny sieci NZOZ Twój Lekarz. Przychodnia przy ulicy Drabika 74 od środy 15 lutego świadczy usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ.

14 lutego 2023

DODATKOWY NUMER INFOLINII I REJESTRACJI NZOZ TWÓJ LEKARZ

NZOZ "Twój Lekarz"

Telefoniczna infolinia to najpopularniejszy sposób, w jaki Pacjenci kontaktują się z placówkami NZOZ Twój Lekarz. W celu ułatwienia Pacjentom tej formy komunikacji z rejestracją, zwłaszcza w momentach, gdy przeciążone są linie stacjonarne, zachęcamy do korzystania z numeru komórkowego +48 576 858 080.

8 lutego 2023

JAK TRWOGA TO DO UROLOGA

NZOZ "Twój Lekarz"

Każdego dnia na raka prostaty umiera 13. mężczyzn. Rocznie w Polsce wykrywanych jest blisko 20 tys. przypadków tego nowotworu i ponad tysiąc nowotworów jąder. Większość w zaawansowanym etapie. Tego można uniknąć. Zbadaj się!

6 lutego 2023

TWÓJ LEKARZ EXPRESS - UPROSZCZONA ŚCIEŻKA REALIZACJI PORAD POZ

NZOZ "Twój Lekarz"

Potrzebujesz zdalnej konsultacji medycznej? Brakuje Ci skierowania lub zaświadczenia? Twoje leczenie się przedłuża i wymaga kolejnego zwolnienia? Skorzystaj z uproszczonej ścieżki realizacji porad w PODSTAWOWEJ OPIECE ZDROWOTNEJ w ramach usługi Twój Lekarz Express.

20 stycznia 2023

JAK WALCZYĆ Z ZIMOWYMI INFEKCJAMI U DZIECI - PORADNIK DLA RODZICÓW

NZOZ "Twój Lekarz"

Szkolne klasy puste, przychodnie i szpitalne oddziały ratunkowe pękają w szwach. Początek nowego roku zawsze był okresem wzrostu zachorowań na infekcje górnych dróg oddechowych. Pediatra dr Izabela Mader Wołyńska radzi z jakimi objawami niezwłocznie należy udać się do specjalisty i jak zmniejszyć ryzyko zakażenia.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy