Poradnie Specjalistyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem poradni specjalistycznych, w których czekają na państwa specjaliści z wieloletnim stażem.

Recepty Elektroniczne

Pacjenci zadeklarowani do NZOZ Twój Lekarz mają możliwość zamówienia recept na zapisane w dokumentacji medycznej, stale przyjmowane leki.

Godziny Pracy

Jesteśmy do państwa dyspozycji, w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 rano.

Niedziela - zamknięte

20 września 2021

ŁATWIEJSZY DOSTĘP DO OCHRONY ZDROWIA NA WROCŁAWSKIM MUCHOBORZE!

Twój Lekarz

27 września otwarta zostanie nowa przychodnia sieci NZOZ Twój Lekarz przy ulicy Gagarina 110 we Wrocławiu. Nowe centrum medyczne przejmie funkcje dotychczasowej przychodni Twój Lekarz na Muchoborze, działającej przy ulicy Kunickiego 37A. To reakcja na dynamiczny rozwój tej części miasta. Przychodnia świadczyć będzie usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ oraz komercyjne porady specjalistyczne. „Nowe

12 września 2021

Zaszczep się przeciw COVID-19 na Promenadach Wrocławskich!

Twój Lekarz

zaszczepili się przeciw SARS-CoV-2. Osoby, które się zarejestrują otrzymają jednodawkowy preparat
firmy Johnson&Johnson oraz zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID-19. Szczepienia odbywać
się będą w każdą środę od 15:00 do 18:00. Początek akcji 15 września.

7 września 2021

ZDĄŻYĆ PRZED CZWARTA FALĄ! RUSZA KOLEJNA EDYCJA AKCJI ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE!

Twój Lekarz

Niepokojące doniesienia o wzroście liczby zachorowań na SARS-CoV-2 i powrót dzieci do szkół sprawiają, że powoli wraca zainteresowanie szczepieniami przeciw COVID-19. Eksperci zwracają uwagę, że każda kolejna osoba odporna na koronawirusy zwiększa bezpieczeństwo w swoim otoczeniu i przeciwdziała rozprzestrzenianiu się kolejnej fali pandemii.

6 września 2021

NZOZ TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA DO PORADNI REHABILITACJI DZIECIĘCEJ

Twój Lekarz

Przyjazna pielęgnacja i odpowiednie zabawy potrafią znacząco wpłynąć na rozwój Waszego dziecka. Nawet odpowiednie noszenie, czy układanie malca ma ogromne znaczenie.

Wczesna wizyta u fizjoterapeuty pomoże wychwycić na bardzo wczesnym etapie niewielkie nieprawidłowości, które niezauważone mogą się utrwalić i pozostać z maluchem na długi czas.

23 sierpnia 2021

SUKCES AKCJI ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE!

NZOZ "Twój Lekarz"

220 osób skorzystało z wakacyjnej akcji szczepień przeciw COVID-19 w Kobierzycach. W soboty 14 i 21 sierpnia pacjenci byli szczepieni w Przychodni NZOZ Twój Lekarz. Transport wszystkim chętnym zapewnił Urząd Gminy Kobierzyce. Większość pacjentów zainteresowana była przyjęciem jednodawkowego preparatu Johnson&Johnson. Część zdecydowała się na dwudawkową szczepionkę firmy Pfizer. Otrzymywały ją także dzieci od 12 roku życia, które przyszły na szczepienia z rodzicami.

18 sierpnia 2021

KARMISZ PIERSIĄ? MASZ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI? ZAPRASZAMY DO CERTYFIKOWANEGO DORADCY LAKTACYJNEGO!

Ola Dzwierzyńska

Certyfikowany Doradca Laktacyjny to osoba wykonująca zawód medyczny – lekarz, położna, pielęgniarka, która poszerzyła wiedzę w zakresie fizjologii oraz problemów w laktacji. Certyfikat przyznaje Centrum Nauki o Laktacji – CNoL. Dokument stanowi potwierdzenie, że ekspert działa zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

9 sierpnia 2021

WAKACYJNA AKCJA SZCZEPIEŃ W GMINIE KOBIERZYCE!

NZOZ "Twój Lekarz"

W soboty 14 i 21 sierpnia mieszkańcy Gminy Kobierzyce, którzy dotąd nie zaszczepili się przeciw COVID-19 będą mogli to zrobić podczas specjalnej akcji ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE. To wspólne działania Urzędu Gminy Kobierzyce i NZOZ Twój Lekarz. Wszyscy chętni do przyjęcia preparatu mogą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30 zgłaszać się pod numerami: 71 36 98 120 lub 71 36 98 129 .

20 lipca 2021

Szczepionki Pfizer dostępne od zaraz!

NZOZ "Twój Lekarz"

Niepokojące doniesienia na temat możliwej czwartej fali pandemii COVID-19, a w konsekwencji możliwość powrotu pandemicznych obostrzeń, to powód do przyspieszenia akcji szczepień. NZOZ Twój Lekarz jako podmiot prowadzący sześć punktów szczepień we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce posiada obecnie zapasy preparatu Pfizer oraz możliwości zorganizowania akcji szczepień dla pracowników firm.

27 czerwca 2021

Dołącz do szkoły rodzenia online

NZOZ "Twój Lekarz"

Spotkania w szkole rodzenia online są bezpłatne dla wszystkich Pań po 21 tygodniu ciąży, które mają złożoną deklarację do położnej w przychodni Twój Lekarz.

Zajęcia poprowadzi Izabela Ksyta- Moćko położna rodzinna Twojego Lekarza i będą one dostępne w formie spotkań online na Facebooku Twojego Lekarza.

W ramach kursu każda z Pań będzie mogła skorzystać z indywidualnego spotkania z położną, podczas którego będzie możliwość praktycznego przećwiczenia pielęgnacji noworodka, pozycji porodowych i technik oddychania, indywidulnego omówienia planu porodu. Termin spotkania do indywidualnego ustalenia z położną Aleksandrą Bernat, po 32 tygodniu ciąży.

11 czerwca 2021

Głosuj na Izę! Izabela Ksyta-Moćko w konkursie na Położną na Medal!

NZOZ "Twój Lekarz"

Izabela Ksyta Moćko z NZOZ Twój Lekarz walczy o tytuł POŁOŻNEJ NA MEDAL! To już 8 edycja ogólnopolskiego konkursu, w którym wybierana jest najlepsza położna w Polsce. Kampania prowadzona od 2014 roku ma na celu podnoszenie w społeczeństwie świadomości roli, jaką położne odgrywają w opiece okołoporodowej. Organizatorzy plebiscytu podkreślają, że położna to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale także coraz wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność.

Opieka medyczna z refundacją NFZ
i usługi komercyjne

Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie
specjalistyczne

Pracownia
rehabilitacji

Punkty
szczepień

Nasi partnerzy

W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ LOKALIZACJI, NIECZYNNA JEST PRZYCHODNIA PRZY ULICY KUNICKIEGO 37A. W DNIACH 20-24 WRZEŚNIA PROSIMY O KORZYSTANIE Z INNYCH PLACÓWEK NASZEJ SIECI. OD 27 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY DO NOWEJ PRZYCHODNI NA MUCHOBORZE, PRZY ULICY GAGARINA 110.